Dominika Tajner przeżywała ostatnio prawdziwy życiowy „roller coaster” – był Taniec z gwiazdami, rozstanie z Michałem Wiśniewskim, a potem choroba syna.

Syn Dominiki Tajner, Maks, w ciężkim stanie w szpitalu

Na szczęście wszystkie te perturbacje celebrytka ma już za sobą. To dobry moment, by odpocząć i naładować akumulatory. Tajner spakowała walizkę i wspólnie z innymi gwiazdami wyruszyła na wakacje do Tunezji.

Organizator wypoczynku zadbał, by gwiazdy nie nudziły się podczas urlopu. Na gości czekały luksusowe hotele, białe plaże, wspaniałe baseny i pyszne przekąski. Dominika korzystała z uroków miejsca i ładowała akumulatory.

Zapytaliśmy Dominikę Tajner-Wiśniewską, czy usunie tatuaż z imieniem Michała

Ostatnio plotkarskie media sugerowały, że między Dominiką a Michałem jeszcze nie wszystko stracone i – kto wie – może para wróci jeszcze do siebie?

Nie wygląda jednak na to, by Dominika chciała wracać do tego, co już się skończyło:

Kilka dni nad morzem pomoże jej dojść do siebie i zastanowić się nad swoją przyszłością. Na pewno już bez Michała i ten etat w jej życiu właśnie się kończy. Jest ciekawa nowego. Na razie zażywa kąpieli w basenie, opala się, zwiedza historyczne zakątki, a ostatnio wzięła udział w Fashion Week w Tunezji, gdzie była gościem specjalnym – mówi osoba z otoczenia Dominiki.

Apoloniusz Tajner w wieku 65 lat zostanie ojcem

Trzymamy kciuki za dobrą przyszłość i nowe plany!