Doroczny wielki pokaz Victoria’s Secret NIE ODBĘDZIE SIĘ
Każdego roku w listopadzie po wybiegu Victoria's Secret przechadzały się najbardziej gorące modelki świata.

Ta wiadomość może szokować – doroczny pokaz Victoria’s Secret w tym roku nie odbędzie się. Marka oficjalnie poinformowała o odwołaniu wielkiego pokazu.
Aniołek Victoria’s Secret, Devon Windsor, wyszła za mąż- wyglądała BOSKO w sukni z koronki
Każdego roku w listopadzie świat mody i media żyły pokazem, podczas którego swe wdzięki przywdziane w piękną bieliznę prezentowały najbardziej gorące top modelki świata.
Kendall Jenner, Gigi i Bella Hadid to tylko niektóre nazwiska – magnesy przyciągające fanów pokazów VS. W 2018 roku pokaz zyskała specjalny charakter – był ostatnim, w którym wystąpiła Adriana Lima.
Valentina Sampaio będzie pierwszą transpłciową modelką Victoria’s Secret
Tymczasem w 2019 roku będziemy mogli jedynie wrócić do ubiegłorocznych zdjęć – marka odwołała pokaz.
Dlaczego Victoria’s Secret odwołała pokaz bielizny w 2019 roku?
O tym, że pokaz może się nie odbyć tej jesieni, plotkowano od pewnego czasu. Nawet modelkom zdarzało się mówić, że pokaz stoi pod znakiem zapytania. Jednak oficjalna wiadomość o odwołaniu imprezy pojawiła się dopiero dziś.
Adriana Lima rozpłakała się na wybiegu w czasie Victoria’s Secret Fashion Show
Dlaczego pokaz się nie odbędzie? Osoby odpowiedzialne za wizerunek i marketing marki tłumaczą, że Victoria’s Secret musi przedefiniować formułę imprezy. W zmieniającym się świecie nawet VS musi przemyśleć swoją strategię.
Pokazy VS miały od kilku lat sporo przeciwników. Pojawiało się coraz więcej komentarzy sugerujących, że marka promuje niezdrowe trendy kobiecości. W odpowiedzi na te zarzuty marka zaczęła ewoluować – w jej kampaniach pojawiły się pierwsze modelki „plus size”, a firma zapewnia, że jest otwarta na zmiany.
Oczywiście nie powinno w tym wszystkim chodzić o to, by zamienić szczupłe kobiety tymi bardziej puszystymi i zamknąć temat. Świat kobiet jest zróżnicowany zdecydowanie bardziej niż tylko w wymiarze szczupła – grubsza. I firmy tworzące rzeczy dla kobiet powinny o tym pamiętać.

Kendall Jenner na pokazie Victoria’s Secret w 2018 roku, fot. REUTERS/Mike Segar

Pokaz Victoria’s Secret 2018. REUTERS/Mike Segar

Pokaz VS w 2018r, fot. REUTERS/Mike Segar
Anonim | 25 listopada 2019
JAk ktos jest plus size, to mam propozycje- niech schudnie i nie meczy ludzi tymi głupotami typu geny=lodowka
Anonim | 25 listopada 2019
Lima widziała kiedy odejsc będąc jeszcze w blasku cyrkowych jupiterów pokazu 😆
Anonim | 24 listopada 2019
Super!!!!! Koniec targowiska próżności, niczemu to nie służyło, katastrofa klimatyczna wisi już nad samą ziemią i czas na wielkie oszczędzanie a nie ciągłe produkowanie nowych śmieci
Wiki | 24 listopada 2019
Szkoda, bo ten pokaz to zawsze wielkie widowisko. Ale trzeba przyznać, że te dziewczyny są piękne, wyglądają fenomenalnie! Ja nigdy nie będę mieć takiej figury ale wzięłam się za siebie i kupiłam sobie catering dietetyczny warszawski dzień od Pana Gesslera i działam.
Ela | 23 listopada 2019
Nie ma Limy, nie ma Victori Sec