Dorota Szelągowska to dziś znana „marka”. Niektórzy jednak nie wiedzą, że równie znaną „marką” jest mama Doroty. Dziś prezenterka wrzuciła na swój Instagram wspólną fotkę.

Dorota Szelągowska z mamą, Katarzyną Grocholą na Instagramie – wyglądają identycznie!

Fani Szelągowskiej komentują pod zdjęciem, że mama i córka wyglądają identycznie. Rzeczywiście – rysy twarzy obu pań są naprawdę podobne, Dorota i Kasia mają takie same uśmiechy 🙂

Dorota Szelągowska pokazała, JAK SCHUDŁA!

Gospodyni programów Dorota Was urządzi oraz Domowych rewolucji jest córką znanej i bardzo lubianej pisarki, Kasi Grocholi. Szelągowska urodziła się w Trypolisie, w 1980 roku. Karierę w telewizji zaczęła w 1998 roku od prowadzenia programu dla młodzieży, Rower Błażeja. Potem została wydawcą tego programu. Szelągowską prowadziła także Pytanie na śniadanie, była gopodynią programów Dach nad gwiazdami, Hotelove oraz Domy gwiazd w telewizji Domo+.

Od 2016 roku Szelągowska prowadzi programy Polowanie na kuchnie w TVN Style oraz Polowanie na mieszkanie w TVN, a także Domowe rewolucje w GHTV.

Szelągowska przeszła metamorfozę. Wygląda jak Małgosia Kożuchowska

Dorota kocha telewizję, ale zarabiała także pisząc. Publikowała w różnych tytułach, wspólnie z mamą, Kasią Grocholą napisała książkę Makatka. Książka mamy i córki dostała nagrodę „Róża Gali 2011” w kategorii „Literatura”.

Dorota Szelągowska z Adamem Sztabą, dzieci

Dziennikarka była żoną Adama Sztaby – muzyka, dyrygenta i kompozytora. Pobrali się w 2013 roku, rozwiedli w 2015.

Fakt: Adam Sztaba zostanie ojcem!

Szelągowska ma dwoje dzieci – syna Antoniego, który urodził się w 2001 roku oraz córkę Wandę, która przyszła na świat w 2018 roku.

Dorota Szelągowska ślub, mąż

Dziennikarka jest zamężna – obecny mąż jest jej trzecim partnerem.

Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

W rozmowie z Twoim Stylem mówiła o swoim związku:

Trafiliśmy na siebie w pracy i okazało się, że wiele nas łączy. Dziś spędzamy wieczory, grając w gry planszowe, oboje kochamy komiksy i seriale.

Szelągowska szczerze wyznała, że jej ślub był nietypowy:

Ślub wzięliśmy w urzędzie w Wilanowie. My i czterech gości. Miało być trzech: mój syn Antek i świadkowie. W ostatniej chwili okazało się, że świadek ma nieaktualny dowód, więc musiałam ściągnąć Justynę, moją przyjaciółkę i makijażystkę. Potem było 15-minutowe wesele (…), wydaliśmy na nie 65 złotych: na pięć kaw i pięć pączków. Wielki ślub już miałam. Nie zagwarantował mi szczęścia – powiedziała w Twoim Stylu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

#niedzielazmamunią ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Dorota Szelągowska
Katarzyna Grochola