Czy szczerość popłaca? A dokładniej: czy szczerość na wizji popłaca?

Wyznania gwiazd o molestowaniu w dzieciństwie, gwałtach i innych dramatycznych przeżyciach wprawiają fanów w konsternację. Czy będzie tak i tym razem?

Zobacz: Dorota Szelągowska opowiedziała o swoim partnerze (FB)

Na kozetce kanapie w programie Magdy Mołek otworzyła się Dorota Szelągowska.

Miałam wychowanie z mamą, babcią i to był trudny czas. Bardzo. Działy się różne złe rzeczy. Ale nie oddałabym tego, ponieważ to mnie zbudowało. Jakbym mogła cofnąć czas, jakbyś powiedziała: „Hej, możesz cofnąć czas. Nie będziesz miała ojca alkoholika, który był pedofilem. Nie będziesz miała rozwodu rodziców, nie będzie miała różnych rzeczy, ucieczek z matką z domu, bo ojczym postanawia zrobić coś złego” – nie oddałabym tego za nic – mówi Dorota.

Była żona Adam Sztaby ma żal do matki, Katarzyny Grocholi – uważa, że nie dostała od niej wystarczająco dużo uwagi i wsparcia.

Myślę, że nie dostałam tyle wsparcia w dzieciństwie, ile powinnam była dostać. Ale to dlatego, że moja mama miała raka. Moja mama umierała. Moi rodzice się rozwiedli. Miała własne problemy. Myślę, że dała mi tyle miłości ile była w stanie. Ale to chyba nie było wystarczająco – dodaje.

Zdziwieni?

Zobacz: PEDOFIL TRAKTOWANY JAKO OFIARA – NIEMIECKI PROJEKT WALKI Z PEDOFILIĄ WZBUDZA KONTROWERSJE

Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil

Dorota Szelągowska: Wychowywał mnie pedofil