Dorota Szelągowska udzieliła szczerego wywiadu Agacie Młynarskiej w instagramowym cyklu rozmów „#agatasiękręci w Stylach”. W trakcie rozmowy projektantka wnętrz opowiedziała o swoich partnerach, którzy odegrali ważną rolę w jej życiu. Szelągowska nie pominęła Adama Sztaby, choć wyznała, że ich ślub był błędem.

Dorota Szelągowska zmieniła FRYZURĘ. „Wyglądasz bajecznie”

Dorota Szelągowska o małżeństwie z Adamem Sztabą

W rozmowie z Młynarską projektantka zdradziła, że ślub po 11 latach związku nie był dobrym pomysłem. W ten sposób chcieli ratować swój związek, a to się nie sprawdziło. W 2015 roku Szelągowska i Sztaba rozwiedli się. Gwiazda TVN nie może jednak powiedzieć złego słowa na byłego partnera.

Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że [Adam – przyp. red.] w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy. Absolutnie mogę ci powiedzieć, że był superważnym mężczyzną w moim życiu – wyjaśniła.

Dorota Szelągowska pokazała się w BIKINI. „Nie wyszłam na tym zdjęciu korzystnie”

Dorota Szelągowska dodała, że nie tylko związek z Adamem Sztabą dobrze wspomina. Zdradziła, że nie chce wymazywać z pamięci związków z przeszłości, bo to część jej życia.

Każdy mój związek był pełen miłości i dobra. To, że w którymś momencie zaczęło się tam dziać zło albo przestaliśmy się zgadzać, to nic nie zmienia. Mam w sobie system bardzo mocnego pielęgnowania wspomnień i to, że w tej chwili jakiś człowiek jest dla mnie obcym człowiekiem, bo tak się dzieje, to nie znaczy, że tamten człowiek, z tamtych lat jest skreślony – zdradziła Szelągowska.

Dorota Szelągowska – dzieci

Dorota Szelągowska jest matką dwójki dzieci – Antoniego oraz Wandy. Antek jest jej synem z pierwszego małżeństwa, którego wychowywała z Adamem Sztabą i muzyk dał mu swoje nazwisko. Córka to owoc związku z obecnym partnerem. Szelągowska i Sztaba bawili się nawet razem na osiemnastych urodzinach Antka.

ZOBACZ TEŻ:

Dorota Szelągowska zdradziła, jak wygląda jej taras. Fanom w oko wpadł oryginalny mebel

Dorota Szelągowska w ogniu krytyki. Poszło o jej nową współpracę: „Takie teksty to po prostu próba wybielenia”

 

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska na starych zdjęciach

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska na starych zdjęciach

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska na starych zdjęciach

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska na starych zdjęciach

Adam Sztaba i Dorota Szelągowska/fot. AKPA

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba na starych zdjęciach

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba/fot. AKPA