Dorota Szelągowska (40 l.) uchodzi za ulubioną dekoratorkę wnętrz w Polsce. Dużą popularność przyniosło jej prowadzenie programów wnętrzarskich, w których pokazuje – jak niewielkim kosztem odmienić swoje cztery kąty. Mimo, że Dorota jest osobą publiczną, to chroni swoją prywatność i nie pokazuje się z partnerem na ściankach. Okazuje się, że trzecie małżeństwo Szelągowskiej zakończy się rozwodem.

Dorota Szelągowska w TYCH włosach to kopia matki: „Katarzyna Grochola w wersji blond”

Dorota Szelągowska rozwodzi się

Dorota Szelągowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie jej profil podgląda 786 tys. obserwatorów, ale prezenterka bardzo rzadko publikuje wpisy dotyczące życia prywatnego. Na próżno na jej profilu szukać zdjęć z mężem, czy dziećmi. Raz na jakiś czas doda fotkę najstarszego syna, z poprzedniego związku z aktorem Pawłem Hartliebem.

Dorota Szelągowska o związku z Adamem Sztabą. „Zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub”

Dorota po drugim rozwodzie z Adamem Sztabą na nowo poukładała swoje życie miłosne i w 2017 roku poznała tajemniczego Michała. Niewiele wiadomo na temat mężczyzny. Para poznała się w pracy. Rok później na świecie pojawiła się córka Szelągowskiej. Okazuje się, że ten związek nie przetrwał próby czasu.

Jak dowiedział się „Super Express” prezenterka złożyła pozew rozwodowy i oczekuje na wyznaczenie terminu rozprawy.

Dorota Szelągowska jest matką dwójki dzieci – Antoniego oraz Wandy. Antek jest jej synem z pierwszego małżeństwa, którego wychowywała z Adamem Sztabą i pozostał przy nazwisku muzyka . 2-letnia córka to owoc związku z Michałem.

Próbowaliśmy skontaktować się z prezenterką i otrzymaliśmy odpowiedź.

Dzień dobry, dziękuję za kontakt, ale nie wypowiadam się na temat spraw prywatnych Doroty – czytamy w odpowiedzi od menadżerki Szelągowskiej.

Wygląda na to, że przed prezenterką stresujący czas.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dorota Szelągowska pokochała płaszcze. Doskonale wie, z czym je zestawiać

Dorota Szelągowska pokazała swoje mieszkanie. Nie każdy chciałby mieć takie FOTELE

Dorota Szelągowska ODMIENIŁA swój salon. „Zaczynam mościć dom na chłodne dni”