Byli ze sobą 12 lat. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Kiedy w mediach zaczęły pojawiać się pierwsze plotki o kryzysie, postanowili wziąć ślub. Niestety, rok po sakramentalnym „tak” nastąpił rozwód. Adam Sztaba szybko wylądował w ramionach innej kobiety – swojej menadżerki i został ojcem. Jak poradziła dobie Dorota Szelągowska?

Ostatnio Dorota była gościem w Maglu towarzyskim. Kiedy rozmowa zeszła na tematy damsko-męskie, gwiazda zdradziła, że już nie jest singielką:

Uwielbiam, że ludzie mają płcie. I kocham to, że mężczyzna jest mężczyzną, a trochę zaczynamy od tego odchodzić. To, że ja działam z wiertarką nie zabiera mi kobiecości, bo w moim domu mój facet wierci dziury…

Karolina Korwin-Piotrowska ciągnęła swojego gościa za język:

Szelągowska ma faceta. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę…

Do tej pory w moim życiu było tak, że jak trzeba było rozpalić ognisko to było wiadomo, że ja to zrobię. Przez to, że nie miałyśmy z matką ogrzewania to jak wracałam ze szkoły rąbałam drewno i rozpalałam. Myślę, że faceci wokół mnie bali się, że zrobią to gorzej. W tej chwili jest tak: ognisko? Mój facet wyjmuje z kieszeni nożyk, coś tam ostrzy, układa dokładnie wszystko, a ja siedzę i patrzę.

Czyżby Adaś był za mało męski?

&nbsp

Dorota Szelągowska przyzna, że ma faceta- "Opowiedam Karolinie o różne ważne rzeczy. Natomiast lead pojawi się taki "…

Posted by Magiel towarzyski on 22 listopada 2015

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoim partnerze (FB)

Dorota Szelągowska opowiedziała o swoim partnerze (FB)