George Clooney ma poważne problemy do zmartwień. Jego posiadłość, której wartość szacuje się na 12 milionów funtów, została zalana przez powódź. Dotychczas woda zalała teren wokół domu, ale jest zagrożenie, że dostanie się także do willi.

George Clooney robi WSZYSTKO, żeby Brad znowu był z Aniston!

Posiadłość George’a Clooneya zalana!

Kilka dni temu nad Wielką Brytanię nadciągnął Huragan Dennis. Jest na tyle silny, że w kraju, wystosowano ostrzeżenia przed powodziami, a także ogłoszono stany alarmowe. Według zagranicznych mediów w ciągu dwóch dni spadło więcej deszczu niż w ciągu miesiąca.

Przez nasilone opady i porywisty wiatr część lotów została odwołana, a także przeprowadzono ewakuację mieszkańców, których domy zostały zalane, bądź są tym zagrożone. Wśród posiadłości, które zostały zniszczone, znalazła się ta należąca do George’a i Amal.

Amal Clooney bardzo nie chciała zostać zdradzona. Dlatego postawiła ten krok

Brytyjska rezydencja George’a Clooney’a

George i Amal od 2016 roku są właścicielami XVII –wiecznej rezydencji w Sonning w hrabstwie Berkshire. Przed sprzedażą, w pewnym momencie, wartość nieruchomości osiągnęła 7,5 miliona funtów. Do tej pory nie wiadomo, ile dokładnie zapłaciła para, ale według zagranicznych mediów posiadłość obecnie jest szacowana na 12 milionów funtów. Warto dodać, że zanim się wprowadzili to tego domu, był on remontowany przez aż 18 miesięcy.

Nieruchomość położona tuż nad Tamizą, została zalana. Pod wodą znalazł się kort tenisowy, weranda i większość ogrodu. Woda na razie nie dostała się do willi, ale nie jest wykluczone, że tak się stanie.

ZOBACZ TEŻ:

Lady Gaga pokazała zdjęcie z nowym partnerem: Wygląda jak młody George Clooney

Oto PRAWDA o małżeństwie George’a i Amal Clooneyów

MOCNA wypowiedź George’a Clooneya na temat Meghan Markle

George Clooney, Amal Clooney/fot. Forum

George Clooney, Amal Clooney/fot. Forum