Jak donosi Daily Mail, mama Bena Afflecka została w przewieziona do szpitala po tym, jak spadła z doku w domu aktora w Georgii, gdzie on i Jennifer Lopez planują się pobrać po raz drugi już DZIŚ.

Tak Jennifer Lopez przygotowuje się do 3-dniowego wesela

Na zdjęciach paparazzi widać, jak karetka wyjeżdża z posiadłości gwiazdy wraz z matką, która została przewieziona do szpitala dziecięcego St. Joseph Candler w Savannah w stanie Georgia. Informator bliski rodzinie powiedział Daily Mail, że Christopher Anne Boldt, matka Bena Afflecka upadła i skaleczyła się w nogę. 

Matka w szpitalu, przyjaciele na pokładzie

Matt Damon i jego żona Luciana Barroso przybyli do Georgii w piątek, dzień przed ślubem Bena Afflecka i Jennifer Lopez. Na zdjęciach, które krążą w sieci widać parę na lotnisku, która przyleciała prywatnym odrzutowcem. 51-letni Damon — wieloletni najlepszy przyjaciel Afflecka i współpracownik miał na sobie luźne spodnie khaki, białą koszulkę z założoną na wierzch czarną koszulą.

Ben Affleck popłakał się na kolacji urodzinowej JLo

Tymczasem 46-letnia Barroso, który z Damonem dzieli córki 16-letnią Isabellę, 13-letnią Gię i 11-letnią Stellę, miała na sobie biały kombinezon, duże okulary przeciwsłoneczne i trampki ze zwierzęcym motywem.

Ben Affleck i Jennifer Lopez Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez Fot.Steven Bergman/AFF-USA.COM / MEGA / The Mega Agency / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck Fot. MEGA / The Mega Agency / Forum

Ben Affleck i Jennifer Lopez Fot. X17online.com / X17 / Forum