Dua Lipa (28 l.) i Callum Turner (33 l.) są w sobie szaleńczo zakochani! Para została przyłapana na gorącym pocałunku po premierze w Los Angeles jego nowej produkcji „Masters of The Air”, w którym występuje u boku Austina Butlera i Barry’ego Koeghana, „To coś nowego, ale oni są na sobą szaleńczo zauroczeni”, wyznał informator w rozmowie z Page Six.

Opalona Dua Lipa świeci biustem na premierze „Barbie”

Oprócz wojennego miniserialu „Władcy przestworzy”, którego producentami są Tom Hanks i Steven Spielberg,  Callum Turner występuje obecnie także w najnowszym filmie George’a Clooneya „Chłopcy w łódce”. Wcześniej pojawił się w dwóch częściach serii „Fantastyczne zwierzęta”, gdzie grał brata głównego bohatera.

Dua Lipa i Callum Turner

Callum Turner wcześniej spotykał się z brytyjską aktorką Vanessą Kirby, która grała księżniczkę Małgorzatę w serialu „The Crown”. Jednak wraz z szybkim rozwojem ich karier, para oddaliła się od siebie.

Dupa Lipa chwali się ciałem i stylem na wakacjach w Grecji

W międzyczasie Dua Lipa spotykała się z bratem Gigi i Belli Hadid, Anwarem Hadidem, od 2019 do 2021 roku. Była także powiązana z aktorami Jackiem Harlowem i Trevorem Noahem.

Zajrzyj do galerii poniżej: