Beata Kozidrak w 2016 roku rozwiodła się z mężem, Andrzejem Pietrasem. Na skutek rozpadu ich wieloletniego związku, doszło do podzielenia całkiem pokaźnego majątku. I choć dom w Hiszpanii para miała wystawić na sprzedaż i podzielić się pieniędzmi, do tej pory willa jest w ich posiadaniu. Wiele wskazuje jednak na to, że już niedługo nie będzie to jedyna nadmorska posiadłość wokalistki…

Karolina z „Love Island” o realiach po powrocie z wyspy. „Z Bartkiem nie jesteśmy parą”

Beata Kozidrak chce przeprowadzić się do Gdyni?

Nie jest żadną tajemnicą, że Beata Kozidrak kocha wypoczywać nad wodą. Zresztą do swojej hiszpańskiej willi wpada regularnie na krótkie urlopy. Niemniej nadbałtyckie plaże też są bliskie jej sercu. Wiadomo bowiem, że 63-latka chętnie odpoczywa też nad polskim morzem. Często odwiedza Juratę, Międzyzdroje czy Sopot. Wygląda jednak na to, że szczególnie ważnym miejscem na mapie naszego kraju może niedługo zostać też Gdynia.

Córka Brada Pitta dissuje ojca. Rezygnuje z jego nazwiska

A wszystko za sprawą apartamentu, położonego w Trójmieście. Jak donoszą mediom bliscy gwiazdy, Beata rozważa zakup nieruchomości w Gdyni właśnie.

Poważnie zainteresowała się inwestycją w zabytkowym budynku z XIX wieku, gdzie na sprzedaż są luksusowe apartamenty z pełną obsługą, recepcją, a także lokalami usługowymi na parterze – donoszą media.

Dodajmy, że swoje cztery kąty w Gdyni posiadają też inne gwiazdy. Nieruchomości w tej części kraju posiadają między innymi Katarzyna Figura, Kuba Wojewódzki czy Reni Jusis.

50-letnia Katarzyna Sokołowska pokazała synka! Ivo Lew ma już 14 miesięcy, ale jest duży! (ZDJĘCIA)

Beata Kozidrak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Beata Kozidrak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Beata Kozidrak na ściance

Beata Kozidrak/fot. AKPA