Kiedy Brad Pitt oficjalnie ogłasza swoją nową ukochaną „swoją dziewczyną”, kolejne jego dziecko odcina się od niego. Okazuje się, że kiedy córka Angeliny Jolie i Brada Pitta przedstawiła się podczas odbywającej się w tym tygodniu ceremonii wprowadzenia do stowarzyszenia Alpha Kappa Alpha na uniwerku Spellamana, krzyknęła z cały sił, „Zahara Marley Jolie”.

Shiloh Jolie-Pitt wygląda coraz bardziej jak Angelina

Adoptowana córka pary wyraźnie pominęła drugą połowę swojego nazwiska podczas przedstawiania się. W sieci od razu zaczęto spekulować. Zahara, która jest bardzo blisko ze swoją słynną mamą, była świadkiem rzekomego „krytycznego zachowania” swojego adoptowanego ojca. A także incydentu z samolotu, który podobno doprowadził do ostatecznego rozstania Angeliny z Bradem.

Zahara już NIE Jolie-Pitt?

Niedawno dziennikarze magazynu „Us Weekly”, zdradzili, że Maddox (22 l.) syn byłej pary numer 1 w Hollywood, „Nie używa Pitta jako nazwiska w dokumentach, zamiast tego używa Jolie”.

Angelina Jolie bezlitośnie kpi z Brada Pitta

Podobno ich adoptowany syn chce legalnie zmienić swoje nazwisko na Jolie, czego podobno Angelina „nie popiera”. Czy Brad Pitt zdaje sobie sprawę z wciąż ochładzającej się więzi z własnymi dziećmi?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: