Im wcześniej wprowadzisz swoje potomstwo na salony tym więcej znajomości zawrze. Dlatego też rok rocznie sławne mamusie wystawiają swoje pociechy w okolicznościowych balach, pokazach itp.

W ostatnią niedzielę karnawału w hotelu Novotel Airport w Warszawie zorganizowany został dziecięcy pokaz mody. Oczywiście udział wzięły dzieci sławnych rodziców.

Pojawiła się Anna Korcz z córkami Kasią i Anią. Ta druga już trochę wyrosła z takich zabaw, więc tylko kibicowała młodszej siostrze. Nie zabrakło także Katarzyny Dowbor i jej Marysi. Panie nie przyjechały konno, ale widać, że córka podziela pasję znanej prezenterki, ponieważ dosiadała zwierzęcia parzystokopytnego, czyli … krowy.

Na pokazie pojawiła się także Nicole Saleta, córka Ewy Pacuły i Przemka Salety. Skoro mama modelka to córka nie może być gorsza. Sławnego taty nie widzieliśmy.

Z niezwykłą gracją i wielkim uśmiechem na twarzy maszerowały po wybiegu siostry Królikowskie. Julia i Marcelina oddziedziczyły po mamie Małgorzacie Ostrowskiej – Królikowskiej pogodne usposobienie. Bardziej marudna okazała się Helena Englert. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta miała dość pochmurną minę.

Z kolei Helence Mireckiej, córce Małgorzaty Lewińskiej chyba udzieliła się trema. Mała wyglądała na spiętą na próbach, choć podczas pokazu była prawdziwą profesjonalistką.

Jak widać dominowały dziewczynki. Płeć przeciwną dzielnie reprezentowali Kajetan i Cyprian Kamińscy, synowie Justyny Sieńczyłło i Emiliana Kamińskiego. Młodszy od nich syn Joanny Dark Ksawery Dutkiewicz potrzebował co prawda wsparcia mamy, ale maszerował z dzielną miną.

Największe wsparcie ze strony rodziny miała wnuczka Grażyny Szapołowskiej. Jej występ oglądała i mama i babcia.

Wszystkie dzieciaki, nie tylko te „z pokazu\” mogły potem bawić się z klaunami i częstować słodkościami. Było bajkowo i kolorowo.