Brytyjskie media donoszą, że w ostatnim czasie na terenie Pałacu Kensington doszło do wtargnięcia intruza. Mogło dość do tragedii.

Księżna Kate z dziećmi na meczu polo – ale książę Louis jest już DUŻY! (ZDJĘCIA)

Obcy mężczyzna w pokoju księżniczki Charlotte i George’a

Według doniesień The Sun dzieci Kate Middleton i księcia Williama były w ogromnym niebezpieczeństwie. Do Pałacu wszedł mężczyzna – wszedł do salonu, a później wtargnął do pokoju dziecięcego. Podobno dzieci były przestraszone.

Zagadka rozwiązana – to DLATEGO księżniczka Charlotte nosi najczęściej rozpuszczone włosy

Tożsamość mężczyzny została ujawniona – to Darren Benjamin. Nie wiadomo dlaczego, jak i kiedy znalazł się na terenie królewskiej posiadłości. The Sun informuje, że wszedł tłumacząc, że jest dostawcą mebli.

Okazuje się, że mężczyzna 7 lat przebywał w więzieniu. Został oskarżony o torturowanie swojej ofiary i oblanie ją wrzątkiem. Obecnie dostał zakaz zbliżania się do księżniczki Charlotte, księcia Goerge’a i księcia Louisa.

OTO dlaczego księżna Kate i książę William wybierają wciąż TO SAMO miejsce na urlop

Gdy tylko poinformowano nas o tej sytuacji, uruchomiliśmy pilny przegląd zabezpieczeń, aby sprawdzić, czy obecny system i procedury są odpowiednie – informuje The Sun.

Mrożący krew w żyłach był fakt, że mężczyzna powiedział swoim znajomym, że bardzo blisko podszedł do naszego przyszłego króla i reszty książąt. Miał dzieci na wyciągnięcie ręki. Przyjaciele kryminalisty byli w szoku, że udało mu się wejść do pałacu, biorąc pod uwagę jego przeszłość- czytamy.

Royalfoto/iPhoto