18 grudnia Brad Pitt świętował 56. urodziny. Aktor, który nie prowadzi żadnych profili społecznościowych, nie zdradził, jak wyglądało jego urodzinowe party. Wiadomo tylko tyle, że gwiazdor miał w tym dniu specjalnych gości.

Jennifer Aniston i Brad Pitt pojawią się RAZEM na Złotych Globach?

Urodziny ojca były pretekstem do złożenia mu wizyty przez dzieci. Kilka dni przed świętem plotakrskie media podawały, że z życzeniami do taty wybiera się trójka jego biologicznych dzieci, które Brad ma z Angeliną Jolie. 11-letnie bliźniętą Knox i Vivienne oraz 14-letnia Shiloh. Plotkarze nie wspominali nic o pozostałej trójce pociech Brangeliny – Zaharze, Pxie i Maddoxie.

Paparazzi sfotografowali w pobliżu posiadłości aktora samochód, którym miały jechać na urodziny dzieci aktora. Nie wiadomo jednak, kto ostatecznie przyjechał czarnym SUVem – szyby samochodu były przyciemnione.

Brad Pitt: Może tu chodzi o to, że się k**wa STARZEJĘ

Przypomnijmy, że po rozwodzie Pitta i Jolie najstarszy adoptowany syn pary, Maddox, ochłodził relacje z ojcem. Plotki mówią, że 18-latek nie chce się spotykać z Bradem, ma mu za złe to, że skrzywdził rodzinę i matkę – Angelinę.

Los Feliz, CA – *EXCLUSIVE* Dzieci Brada Pitta przyjechały czarnym SUVem do jego posiadłości w Los Feliz, by świętować 56. urodziny aktora, Bfot. Javiles/WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Styczeń, 2019 – Shiloh, Vivienne i Knox Jolie-Pitt, fot. Luis/X17online.com / X17 / Forum

Posiadłość Brada Pitta, fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Feliz, Shiloh Jolie-Pitt i Knox Jolie-Pitt, fot. 4CRNS / Javiles / WCP / BACKGRID / Backgrid USA / Forum