Brad Pitt (55 l.) od czasu rozstania z Angeliną Jolie (44 l.) zdecydowanie częściej mówi o swoich problemach. Jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie przechodził ostatnio ciężki okres, gdy wyszło na jaw, że ma poważne problemy z alkoholem i używkami. Dodatkowo Angelina Jolie postanowiła zrobić wszystko, by zniszczyć wizerunek gwiazdora, podając do publicznej informacji, jakoby Pitt znęcał się nad ich dziećmi. Teraz Brad otwarcie mówi o alkoholizmie. Aktor wziął udział w okładkowej sesji zdjęciowej dla magazynu GQ, i postanowił opowiedzieć, czym jest dla niego wiara.

Brad Pitt o BÓLU i SMUTKU po rozpadzie małżeństwa z Angeliną

Szczery Brad Pitt opowiada, co go najbardziej denerwuje

Brad Pitt zajęty jest promocją nowego filmu Ad Astra, w którym gra główną rolę. Film opowiada o historii astronauty, który wyrusza w podróż po galaktyce, by odnaleźć zaginionego 20 lat wcześniej ojca. Kręcenie filmu zbiegło się dla Brada z czasem osobistych dramatów. Pitt rozpoczął nagrywanie filmu krótko po rozstaniu z żoną. Z okazji promocji filmu postanowił udzielić wywiadu, w którym mówi o wierze, przemijaniu, starości i pracy jako aktora.

Ten mężczyzna wygląda jak Brad Pitt. Nie może odpędzić się od „fanów” na ulicy

Może tu chodzi o to, że się k**wa starzeję. Stajesz się bardziej świadomy czasu i masz więcej doświadczenia. A twoje zwycięstwa i porażki nie liczą się tak bardzo. To, z kim spędzasz swój czas, jak go spędzasz – to jest teraz dla mnie ważne- mówił Brad Pitt i podkreślał, że przewartościował swoje życie.

Zawsze mi to przeszkadza kiedy mówią: „Cóż, on jest aktorem„, albo: „Ona jest aktorką„. Mają na myśli, że coś udajesz, a aktorstwo to totalne przeciwieństwo udawania. Chcę, żeby to zostało udokumentowane, bo mnie to cholernie irytuje. – możemy przeczytać w najnowszym wywiadzie aktora dla magazynu GQ.

Brad Pitt zdradza, dlaczego przez tyle lat nie wierzył w Boga

Brad nie ukrywał, że droga jaką musiał przejść, by zacząć wierzyć w duchowe nawrócenie była naprawdę długa. Aktor przez większość życia kwestionował chrześcijaństwo jako religię i nie wierzył w Boga. Od czasu terapii, Pitt postanowił zagłębić się w temat wiary.

O człowieku. Przeszedłem przez wszystko. Dorastałem w chrześcijaństwie. Zawsze je kwestionowałem, ale czasami działało. A potem byłem sam, czułem, że to porzuciłem i nazwałem się agnostykiem. Spróbowałem kilka spirytualistycznych rzeczy, ale nie czułem się z nimi dobrze. Potem chwilę nazywałem się ateistą, czułem się jak buntownik. Ale nie byłem nim. A potem wróciłem i zacząłem wierzyć w , nie chcę użyć tego słowa, duchowość. Wierzę tylko w to, że jesteśmy wszyscy połączeni – powiedział aktor.

Jak myślicie, kiedy aktor pochwali się nowym związkiem?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Brad Pitt modli się razem z rodziną Kardashianów!

Brad Pitt zrobił sobie NOWY tatuaż; co mówi o życiu aktora PO ROZSTANIU z Angeliną Jolie?

Brad Pitt opowiada o terapii AA – po rozstaniu z Jolie leczył się półtora roku z alkoholizmu

Angelina Jolie Brad Pitt

Angelina Jolie z mężem Bradem Pittem pojawili się razem na premierze filmu. Fot. Jade/AdMedia/Capital Pictures.

Brad Pitt zauważony przez fotoreporterów po raz pierwszy publicznie, od czasu jego głośnego rozwodu z aktorką Angeliną Jolie. Fot.Forum/BACKGRID USA

Scena z filmu Pan i Pani Smith, w roli głównej z przystojnym Bradem Pittem i piękną Angeliną Jolie. Para poznała się na planie filmu i od tamtej pory zakochani byli nierozłączni przez ponad 12 lat. Fot.Forum/Entertainment Pictures.

Brad Pitt wychodzi zadowolony ze spotkania, po tym jak dzień wcześniej cały świat obiegła wiadomość, że aktor pojawił się na imprezie urodzinowej swojej byłej dziewczyny Jennifer Aniston. Fot.Forum/MegaAgency.

Brad Pitt, Angelina Jolie pojawili się razem na czerwonym dywanie festiwalu filmowego w Cannes. Fot.Forum/Radosław NAWROCKI .