Każdy chce trochę. Chociaż fragment… a nuż dowie się czegoś „brudnego\”. Wbrew pozorom dzienniki Anny Nicole Smith nie okazały się żadną szczególną rewelacją. Poza jedną rzeczą – króliczek wyznał w nich, że naprawdę kochał staruszka J. Howarda Marshalla, męża multimilionera, który umarł niedługo po ślubie.

Oczywiście różne są rodzaje miłości – może Anne była po prostu wdzięczna za to, że bogacz ożenił się z nią, wówczas 26-letnią striptizerką, której całą edukację stanowiła skończona szkoła podstawowa.

W swoich dziennikach A.N.Smith pisze:

Jest taki słaby i delikatny. Kiedy go dotykam, boję się, że coś mu się złamie. Jeśli Jezus zdecyduje się go zabrać, nie wiem, co zrobię. Kocham go tak bardzo, że boli mnie, gdy siedzę i patrzę, jak cierpi. Chcę go tylko dotknąć, aby wiedział, jak bardzo mi na nim zależy.

Nie spodziewaliście się tego, prawda? Przynajmniej nie większość. Tak czy inaczej, reszta jest dość typowa – Anne eksperymentowała z lekarstwami już od bardzo młodego wieku. Kochała jedzenie, narkotyki i zakupy. Nienawidziła tego, że mężczyźni chcą z nią cały czas uprawiać seks.

Taka lekturka kosztuje ok. 100 tys. dolarów. Cena niebotyczna, ale pewnie i tak nie trzeba będzie długo czekać na chętnego kupca.