Edyta Olszówka miała najgorszą kreację wieczoru! (FOTO)
Tomaszowi Jacykowowi trampki z pewnością spadły ze stóp, gdy to zobaczył – Edyta Olszówka wyglądała jak wyciągnięta rodem z telenoweli, w której elegancja utożsamiana jest z połyskiem (duuużo połysku!), bujną fryzurą i przypiętym do kreacji kwiatkiem.
Nie wiemy, kto aktorce doradził tę sukienkę. Ktokolwiek to był, Edyto, uwierz, że nie życzył Ci dobrze.
Mianujemy tę chabrową suknię wpadką wieczoru.
A następnym razem niech Olszówka wybierze się na zakupy z Martą Żmudą Trzebiatowską – ona wyglądała pięknie!





faktycznie okropnie wyglada
A jak ma wyglądać kobieta 40 letnia?
wygląda super trzebiatowska okropnie
Ja byłem i pójdę jeszcze kilka razy… Edyta jest poprostu Boska!
Edyta jest cudowna, zgrabna, piękna i bardzo kobieca, zapraszam na spektakl z Jej udzialem pt. Podwójna rezerwacja, jest niesamowita, zobaczycie Ją na żywo to szczęki wam opadną!
Ja byłem i pójdę jeszcze kilka razy… Edyta jest poprostu Boska!
Ja byłem i pójdę jeszcze kilka razy… Edyta jest poprostu Boska!
Wyglada pieknie!
koszula nocna a nogi to nie wszystko i tak ida na bok
koszula nocna
gość, 05-10-10, 22:02 napisał(a):Ona zawsze wygląda, zachowuje się jak przysłowiowy “przygłup”! A w jakimże to przysłowiu jest mowa o przygłupie?
Tomaszowi Jacykowowi trampki z pewnością spadły ze stóp, gdy to zobaczył z Martą Żmudą Trzebiatowską jak ona wyglądała pięknie!!!kto i dla kogo wygląda pięknie? majestatycznie…,godnie?Trzebiatowska?w asyście pajacyków. dobranoc Ko0chanito tylko nikt i nic“ale fajnie być nikim”
Zaczyna Być!A to jest piękne.Kreacja jest dla oczu,a nie dla serca ?Kochaj sukienki,a ja kocham to co w środku.no cóż jestem nikim,a TY KIM JESTEŚ?
ładnie wlasnie wyglada ..
okropna jest ta sukienka .
wygląda lepiej niż Żmuda… przynajmniej nie tak szaro-buro !
Olszówka to atrakcyjna i pociągająca kobieta,ma ładne nogi.
kolor i fryzura piekne!
mnie się tam podobała, wyglądała inaczej niż zwykle- jest aktorką wolno jej
Dobrze wygląda. Wg raz wygląda za grubo raz za chudo. To zdecydujcie się jak ma w końcu wyglądać.
Ona zawsze wygląda, zachowuje się jak przysłowiowy “przygłup”!
no cóż marta jest sporo młodsza, a poza tym olszowka wybrała odważny kolor. może jedynie ten kwiatek to juz za duzo. zamiast tego wziełaby jakis pasek i byłoby ekstra, i buty w innym kolorze (chyba najlepiej czarne).
niestety racja , wyglądała dośc mizernie .
Nie jest tak źle.
gorzej popkowa wyglądała
buty ma super
Zmuda wygląda jak w 8 miesiącu ciąży i jeszcze to nogi dziwnie ułożyła
a jak ma niby wyglądać – ‘’ staro i chudo’’ , przecież Ona jest i stara i chuda, więc chyba to jakieś bardzo dziwne nie jest…?
łądnie wyglądała Olszówka,suknia powinna być krótsza,do połowyłydki lub tuż za kolano.fryzura i makijaż ok.Żmuda -Trzebiatowska ślicznie!Nie wiem czego się czepiacie!!!
o jeju no chciala baba pokazac ze schudła,bo ostatnio pisali że gruba jest
Olszowka przypomina Foremniak … :/
Ja wyglądam lepiej. Genio.
Trzebiatowska tak usilnie pozuje, ze malo sobie kopytka nie wykreci 😉
Większość Polek uwielbia wszystko co się świeci, błyszczy i ma jaskrawy kolor , więc ta straszna sukienka trafia w ich gust.
troche przerysowana kreacja, ale jeszcze trzymajaca granice rozsadku i wlasciwie jest o.k. a w tym kolorze jej naprawde dobrze!!
Na polskim weselu jest stylizacja z pewnością zrobiłaby furorę.
bardzo ładnie !!! piękna kobieta
czy wyscie do reszty poszaleli?! czepiacie sie jak zwykle! paskudny to jest stroj Anny Popek…
ślicznie wygląda
fajna kiecka. lubię takie ciuchy
eee tam… Popek wygladala gorzej 😉
oprócz zbyt jasnego makijażu jest ok. a trzebiatowskiej się bucik zepsuł ;>
kolor ok, i nie widze powodu dla ktorego nalezaloby sie zachwycac zmuda
Uwielbiam Edyte odkad zagrała w LEJDIS rewelacyjna tam była.
ej własnie że wcale nie jest tak zle. widzialam o wiele gorszee!!
żmuda pieknie,olszówka szkaradnie:(