Edyta Pazura aktywnie działa w Internecie. Prowadzi swojego bloga i chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami na Instagramie. Wczoraj miała miejsce rocznica powstania w getcie warszawskim. Edyta wykorzystała sytuację i opowiedziała o swoich lękach.

Edyta Pazura o swoich lękach i słabościach

Edyta Pazura TOPLESS wypoczywa na Malediwach: „Pryszcze i zmarszczki. To lubię”

Edyta Pazura wrzuciła obszerny post na swój profil instagramowy, w którym zdradziła, że ma wiele lęków i słabości, ale najbardziej boi się wojny:

 Mam lęki i słabości. Jest ich wiele, ale na przekór nauczyłam się z nimi walczyć. Nie lubię latać samolotami, więc wsiadam w nie jak najczęściej, a ostatnio siedziałam za sterami symulatora. Zawsze bałam się odgłosów karetek, a gdy jako dziecko ich sygnał dochodził na X piętro mojego bloku, przechodziły mnie ciarki i przykrywałam się kołdrą po uszy. Z wieloma lękami oswoiłam się, bo mam na nie wpływ, ale jest jedna rzecz, której boję się nad wszystko… WOJNY… – pisze żona Cezarego Pazury.

Edyta Pazura pozuje w swojej pięknie urządzonej kuchni: „Tylko nie patrz na moje…”

Dalej pisze o hejcie. Uważa, że ludzie są coraz gorsi i ujawniła okropną wiadomość, jaką dostała od jednego z internautów:

I tak oto dzisiaj wrzucając relację z pociągu, pewien młody człowiek- mężczyzna napisała mi taką oto wiadomość: „stęskniłaś się za czyszczeniem kibli i podrywaniem starych dziadków?”
Kibli nigdy nie sprzątałam, chyba że swoje domowe, a w pociągu poznałam mężczyznę z którym jestem już 14 lat i mamy troje wspaniałych dzieci. Nie wiem co siedzi w głowie takiej osoby, ale wiem jedno: wolę już nauczyć swoje dzieci porządnie sprzątać kible, niż miałoby im wpaść do głowy, aby komukolwiek napisać taką wiadomość. To byłoby moją największą porażką. Ku przestrodze- dzisiaj w rocznicę powstania w getcie warszawskim chce Wam przekazać jedno: jest coraz gorzej… Ludzie z dnia na dzień są bardziej okrutni i myślą, że działając w sieci mogą wszystko. Zostałam nauczona pracy od małego dzieciaka i nie wstydzę się tego. Bądźcie dla siebie dobrzy i mili- tylko takie gesty mogą być nadzieją na lepsze jutro #WaszCiotka – zakończyła Pazura.

Edyta Pazura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Edyta Pazura w przyłbicy, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Cezary Pazura SK: , , , , , , , , , , fot. Gr¹bczewski/AKPA

Edyta Pazura i Czarek na imprezie branżowej.

Edyta Pazura, Cezary Pazura/fot. AKPA

Edyta Pazura pokazała się bez makijażu. „Czas sobie zrobić hennę”