W wywiadzie dla The New York Times, 32-letnia Julia Fox opowiedziała o burzliwym sześciotygodniowym związku z raperem Kanye Westem, który sprawił, że ludzie dowiedzieli się o jej istnieniu. Co lepsze, wielu zaczęło traktować ją, jak ikonę mody.

Kanye West ma już nową dziewczynę, sobowtórkę Kim

Julia Fox schudła przez Kanye Westa

Pomimo swoich najlepszych starań, aby „sprawić, że związek zadziała”, Fox mówiła o trudnościach w nawigowaniu w związku z Ye. Według aktorki ich związek odbił się nawet na jej ciele, mimo że do rozstania doszło w spokojny i przyjacielski sposób.

Starałam się, aby to zadziałało […] Miałam już pełne kłopotów życie. Jak dopasować tę naprawdę wielką osobowość do tego już pełnego życia? To po prostu nie było trwałe. W tym miesiącu schudłam jakieś 8 kg – wyznała w rozmowie z The New York Times.

Julia Fox nie miała czasu na jedzenie

Julia Fox mówi, że nie boi się tego, co West może ujawnić prasie o niej samej. Aktorka wyznała, że gdyby moment taki nadszedł, niczego się nie boi, bo nie ma nic do ukrycia, a w zapasie ma też „swoje historie” do obrony…

Kanye i Julia Fox są „wyewoluowanymi istotami”, co to znaczy?

Pomimo rozpadu ich ekspresowego związku, Fox patrzy na Kanye z ogromną wdzięcznością za powiązania i drzwi, które dla niej otworzył. Za czas, który razem spędzili i to, że nareszcie trafiła na języki świata.

Spójrz na duży obraz. To było dla mnie niesamowite. Ta ekspozycja [w mediach] była bezcenna – dodała Julia Fox.

Kanye West’s ex Julia Fox Fot. Julia Fox, Credit line: Butei de Verona / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Julia Fox Fot. CAITLIN OCHS / Reuters / Forum

Kanye West i Julia Fox Fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum