Joanna Jędrzejczyk (33 l.) może poszczycić się ogromnymi sukcesami sportowymi w Polsce, jak i na świecie. Gdy tylko wchodzi na ring, zamienia się w prawdziwą wojowniczkę. Tym razem Joasia pokazała się w kobiecym wydaniu. Opublikowała zdjęcie w eleganckiej suki a fani nie mogli się na nią napatrzeć.

Joanna Jędrzejczyk została zdradzona. Opowiedziała po raz pierwszy o bolesnym rozstaniu

Joanna Jędrzejczyk zachwyciła fanów w eleganckiej sukni

Joanna Jędrzejczyk to prawdziwa fighterka, co udowodniła na ringu wiele razy. Sportsmenka nie boi się nowych wyzwań, jest zawzięta i uparcie dąży do celu. Jędrzejczyk skupia się na swojej karierze i bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym.

Joanna Jędrzejczyk pokazała, jak wygląda po walce!

Tym razem JJ pokazała się w eleganckiej, różowej sukience do ziemi i wzięła udział w szczytnej akcji promującej walkę z rakiem. Jędrzejczyk wyglądała bardzo zmysłowo i kobieco. Miała również delikatny makijaż, który tylko dodał jej uroku.

Sportsmenka zdradziła w opisie, że suknia, którą tak wszyscy chwalili została uszyta na ostatnią chwilę a jej przygotowanie zajęło całą noc.

Dzisiaj szybka podróż do Warszawy i sesja fotograficzna z @esteelauder na rzecz walki z rakiem. Jestem mega szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tak szczytnej akcji, ze światową marką u boku wspaniałych kobiet. A już czekam na pociąg powrotny do Krakowa, aby dokończyć założony plan treningowy. Piękna kreacja, prawda? Szyta przez całą wczorajszą noc – napisała Joanna.

View this post on Instagram

🇵🇱. Yay!💃🏻 Już po wszystkim📸 Dzisiaj szybka podróż do Warszawy i sesja fotograficzna z @esteelauder na rzecz walki z rakiem Jestem mega szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tak szczytnej akcji, ze światową marką u boku wspaniałych kobiet💞 A już czekam na pociąg powrotny do Krakowa, aby dokończyć założony plan treningowy.👊🏼 Piękna kreacja, prawda?😻 Szyta przez całą wczorajszą noc🙀 🇺🇸. Yay!💃🏻 It's over. 📸 Today a quick trip to Warsaw and a photo shoot with @esteelauder for the fight against cancer.💞 I’m extremely happy that I was able to take part in such a noble action, with the world brand at the side and among wonderful women.🎀 And now I’m already waiting for the train back to Krakow to complete the training plan.👊🏼 Beautiful dress, isn’t it?😻 Sewn up for the whole last night🙀 💇🏻‍♀️ @aga.superhair 💄 @izakucmierowska 👗 @Antoni napawlo @antoninapoppy_store @maciejkazieczko 👸🏻 #charity #pinkribbon #cancersucks #fuckcancer #brestcancer #pinkdress #dress #photoshoot #photoshooting #alwaysworking #wmma #modeling

A post shared by Joanna Jedrzejczyk (@joannajedrzejczyk) on

Fani w komentarzach zachwycali się Jędrzejczyk i nie zabrakło porównań do księżniczki. Sportsmenka wiele razy pokazała, że jest bardzo kobieca i lubi podkreślać swoje wdzięki.

  • Jesteś piękna, jak księżniczka. Moja wojowniczki ulubiona.

  • Bajecznie wyglądasz.

  • Wow.

  • Przepiękna, jak królowa.

  • Księżniczka JJ – pisali Internauci.

Podoba się Wam Joanna w takim wydaniu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Joanna Jędrzejczyk przegrała walkę. Jej twarz wygląda STRASZNIE

Joanna Jędrzejczyk na ringu jest BESTIĄ – a jak wygląda w seksownej sukience?

Karolina Kowalkiewicz przed walką z Joanną Jędrzejczyk o diecie i treningach

Joanna Jędrzejczyk w garniturze na ściance.

Joanna Jędrzejczyk, fot. Baranowski Michał/AKPA.

Joanna Jędrzejczyk w małej czarnej na ramówce TVP.

Joanna Jędrzejczyk, fot. Piętka Mieszko/AKPA.

Joanna Jędrzejczyk na imprezie branżowej.

Joanna Jędrzejczyk, fot. AKPA.