Joanna Jędrzejczyk wywołała burzę, dołączając do ekipy Telewizji Polskiej. Ogłoszenie jej współpracy z TVP zbiegło się z odejściem z pracy Marzeny Rogalskiej, które stało się prawdziwą sensacją minionego tygodnia.

Joanna Jędrzejczyk TŁUMACZY się z usunięcia informacji o tym, że dostała pracę w TVP

Joanna Jędrzejczyk – oświadczenie

Oliwy do ognia dodał wpis Tomasza Kammela, w którym zacytował piosenkę Wojciecha Młynarskiego, kwitując odejście Marzeny Rogalskiej słowami „róbmy swoje”. Dziennikarz edytował post, ale jak wiadomo, w internecie nic nie ginie. Obserwatorzy Kammela szybko wychwycili zmianę wpisu, co tylko podgrzało atmosferę.

Ostatecznie głos postanowiła zabrać sama zainteresowana, publikując oświadczenie na Instagramie.

Joanna Jędrzejczyk o ZDRADZIE partnera. „Podcięła mi skrzydła”

W nawiązaniu do ostatniej sytuacji i całego zamieszania wokół mojej osoby, chciałam Wam powiedzieć, że jako człowiek i sportowiec zawsze walczyłam dla wszystkich Polaków, bez względu na Wasze wyznanie, poglądy polityczne, kolor skóry, tożsamość seksualną – rozpoczęła Joanna.

Dalsza część jest utrzymana w równie bojowym klimacie.

Jak wyjdę na koleją walkę to też będę walczyła dla wszystkich – dla tych, którzy mnie w komentarzach obrażają, jak również tych, którzy wysyłają serduszka. Tak samo jest w kwestii obecności mojej osoby w przestrzeni publicznej – doprecyzowała.

Następnie uderzyła w patriotyczne tony.

Szanuję każdego człowieka. Dla mnie Polska jest jedna. Mam nadzieję, że kiedyś dojrzejemy do tego, żeby szukać kompromisu i wchodzić w dialog ze sobą, zamiast wzajemnie się zwalczać i dzielić, bo na koniec dnia patrzymy na to samo niebo i oddychamy tym samym powietrzem. Kocham Was – zakończyła.

Tomasz Kammel o odejściu Marzeny Rogalskiej. Tego wpisu szybko POŻAŁOWAŁ

Myślicie, że zamknie tym oświadczeniem usta swoim oponentom?

Joanna Jędrzejczak

Joanna Jędrzejczyk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Joanna Jędrzejczyk w małej czarnej na ramówce TVP.

Joanna Jędrzejczyk/fot. AKPA

Joanna Jędrzejczyk w garniturze na ściance.

Joanna Jędrzejczyk, fot. Baranowski Michał/AKPA.