Eliza Gwiazda odkryła w sobie pasję aktorską. Dziennikarka już po raz trzeci wystąpi w filmie Patryka Vegi. Eliza miała przyjemność zagrać małe role w takich produkcjach jak „Kobiety Mafii 2” oraz w „Polityka”. Podglądała na planie filmowym pracę Katarzyny Warnke czy Agnieszki Dygant, dzięki czemu sporo się nauczyła, co może teraz wykorzystywać grając w filmach.

W tym show serio LEJE SIĘ KREW! Eliza Gwiazda w programie Najgorszy Kucharz

Eliza Gwiazda zachwyca się pracą z Patrykiem Vegą

Niebawem do kin wchodzi najnowszy film wyprodukowany przez Patryka Vegę. W lutym odbędzie się premiera długo wyczekiwanego filmu „Bad Boy”. Plotkuje się, że Vega przygotował prawdziwe kino akcji! Nie zabraknie mocnych scen, z których słyną filmy Patryka.

W jedną z postaci wcieliła się Eliza Gwiazda. Dziennikarka zagrała młodą i atrakcyjną kobietę, która wpadła w oko Andrzejowi Grabowskiemu. Aktor w filmie gra prokuratora. Eliza zdradziła, jak wyglądała praca na planie, przy okazji mówiąc, że zmierzyła się z nie lada wyzwaniem.

To moja trzecia produkcja Vegi przy której miałam okazje pracować. Miałam przyjemność zagrać w Kobietach Mafii 2 oraz w Polityce. Tym razem zmierzyłam się z trudniejszym zadaniem aktorskim gdyż musiałam odegrać scenę intymną z Andrzejem. Każde nowe wyzwanie, każda nowa sytuacja to dla mnie lekcja i nauka od najlepszych. Bardzo się cieszę, że mogłabym być częścią tej produkcji. Już teraz serdecznie zapraszam Was do kin! WARTO! Będzie się działo – przekonywała Eliza

Eliza nie jest zawodową aktorką, a wystąpiła w scenie erotycznej, które jak wiadomo bywają problematyczne nawet dla zawodowych aktorów.

Eliza Gwiazda

Fot.Materiały prasowe

Eliza Gwiazda

Fot.Materiały prasowe

Eliza Gwiazda

Fot.Materiały prasowe

Jesteście ciekawi najnowszej produkcji Patryka Vegi?

Wybierzecie się do kina?

ZOBACZ WIĘCEJ:

PIELĘGNACYJNE ŚRODY: Opalanie to jej wróg, za to ceni AWOKADO; Eliza Gwiazda opowiedziała nam o swojej rutynie pielęgnacyjnej

Eliza Gwiazda zachwyca się pracą z Patrykiem Vegą (ZDJĘCIA)

Patryk Vega mówi o swoim pierwszym razie w CKM; jest szczery do bólu