Elon Musk, szef SpaceX, prywatnej amerykańskiej firmy wziął sobie za cel podbój kosmosu. Wczoraj postawił pierwszy krok – z kosmodromu na przylądku Canaveral na FLorydzie wystartowała najpotężniejsza na świecie rakieta Falcon Heavy. Na jej pokładzie Musk umieścił czerwony sportowy samochód elektryczny firmy Tesla Inc., której Musk również jest szefem.

Zobacz: TAK Popek przygotowuje się do Tańca z Gwiazdami: Żenada jakaś

Kozaczek też chętnie wysłałby coś w kosmos. A najlepiej KOGOŚ – kilka gwiazd, by zasiliły niebiańskie przestworza.

Wytypowaliśmy kilka celebrytek i celebrytów, którzy naszym skromnym zdaniem świetnie pasowaliby do przestrzeni kosmicznej.

1. Bezapelacyjnie Annella. Barbie już wygląda jak Obca, nie miałaby problemu z aklimatyzacją na Marsie lub planecie X.

🎁🎄Najlepsze prezenty od siebie dla siebie – w drodze po świąteczne MARZENIE – „piłowanie” żuchwy czeka ! 🤩🎄🎁MOJE ŻYCIE – MOJE CAŁO – MOJE DECYZJE ❗️ Finally !!! Double-jaw surgery 🎁🎄🤩Best x-mas gift.🎄 #xmasgifts #jawsurgery #christmasseason #christmasbaby #christmaspresents #barbiegirl #barbiedoll #realbarbie #blueeyesfordays #plasticfantastic #humanbarbie #plasticbarbie #badbitches #bitchin #botoxface #frozenface #dollface #sensuality #sweetbabygirl #curlyhairstyles #lipsinjection #glitterlips #pinklipstick #luxurylifes #luxurygirl #kyliejennerstyle #kylieinspired #seksigirl #petitemodel #blondemodel inspired by Kylie Jenner Photo 💫💫💫@kyliecosmetics @kyliejenner @kkwbeauty @smashboxcosmetics 🌟

Post udostępniony przez Anella_FirstPlBarbie_Official🔐 (@anella_an_)

2. Małgorzata i Esmeralda Godlewskie. Tak bardzo chcą być gwiazdami, a – jak wiadomo – prawdziwe gwiazdy potrzebują miejsca wśród podobnych sobie gwiazd. Którą konstelację im proponujecie?

Elon Musk wysłał w kosmo Teslę - Kozaczek wysyła CELEBRYTÓW!

Elon Musk wysłał w kosmo Teslę - Kozaczek wysyła CELEBRYTÓW!

3. Popek Monster – przypuszczalnie byłby gwarantem bezpieczeństwa całej ekspedycji. Jego przestraszyłby się nawet Ósmy pasażer Nostromo.

Elon Musk wysłał w kosmo Teslę - Kozaczek wysyła CELEBRYTÓW!

Czytaj też: Anna Lewandowska chwali się POŚLADKAMI (Instagram)

4. Anna Lewandowska koniecznie z zapasem energetycznych batonów. Ktoś musi dbać o kondycję fizyczną ekipy.

Elon Musk wysłał w kosmo Teslę - Kozaczek wysyła CELEBRYTÓW!

5. Kim Kardashian – w kosmosie w końcu byłaby superstar. No i nie miałaby konkurencji w postaci Beyonce.

🎂 KKWFRAGRANCE.COM

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

6. Deynn i Daniel Majewski – nadawaliby nieprzerwane relacje na swoim InstaStory.

⛵️🌴 #dominicanrepublic 🥥

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)

7. Karolina Korwin-Piotrowska – zajęłaby się eskalacją wszelkich konfliktów. Jest w tym naprawdę DOBRA. W chwilach nudy i zwątpienia puszczałaby dobre filmy i edukowała załogę.

Elon Musk wysłał w kosmo Teslę - Kozaczek wysyła CELEBRYTÓW!

8. Agnieszka Woźniak-Starak zajęłaby się realizacją scenariusza zaplanowanego przez Miszczaka. Czytałaby z kartki. Co prawda w kosmosie nie ma kwiatka, przy którym mogłaby siedzieć, ale trudno. To i tak byłoby lepsze niż Azja Express i Iron Majdan razem wzięte!

Elon Musk wysłał w kosmo Teslę - Kozaczek wysyła CELEBRYTÓW!

9. Niektórzy mówią, że Kuba Wojewódzki jest upadłą gwiazdą. W kosmosie zyskałby szansę na rehabilitację. Może znów błysnąłby światłem Supernowej?

Elon Musk wysłał w kosmos Teslę - Kozaczek wysyła CELEBRYTÓW!

10. Wysłalibyśmy też w kosmos Radka Majdana i Gosię Rozenek-Majdan. Gdyby już nawet Korwin-Piotrowska nie miała pomysłu na rozerwanie ekipy, Majdany z Kubą zrobiliby kosmiczny show:)

Elon Musk wysłał w kosmos Teslę - Kozaczek wysyła CELEBRYTÓW!

A którą z gwiazd Wy wysłalibyście w kosmos?