Emily Ratajkowski (31 l.) to jedno z najgorętszych nazwisk w Hollywood, co z polskiego punktu widzenia bardzo nas cieszy. Dlatego paparazzi śledzą jej każdy ruch. Ostatnio modelka, aktorka i podcasterka została przyłapana na sesji w Hiszpanii w całkowicie nowej fryzurze.

Emily Ratajkowski dla Jenny Fairy z CCC

Widziano, jak Emily Ratajkowski pozuje podczas sesji zdjęciowej w Chinchon (Hiszpania) z krótkimi włosami w odcieniu platynowego blondu. Supermodelka, która znana jest ze swoich długich, ciemnych włosów, wyglądała… No właśnie, jak oceniacie ją w wersji blond?

Gwiazda, która została ostatnio powiązana z Harrym Stylesem po tym, jak widziano ich całujących się ulicy w Tokio, pozowała w różnych stylizacjach inspirowanych latami 50.

Emily Ratajkowski w nowej fryzurze

Emily Ratajkowski otworzyła się ostatnio na temat swojej obecności w social mediach. Na samym Instagramie obserwuje ją 30 milionów osób.

Ratajkowski potwierdziła związek ze Stylesem

Im bardziej niefiltrowane i nieszablonowe, tym lepiej… Nie muszę być zaszufladkowana i dostarczać jednego rodzaju treści […] A jeśli chodzi o dyskurs, który ma miejsce na TikToku, to jest to, czego Twitter nie był w stanie zrobić, ale chciał […] Dla mnie osobiście jest to ekscytujące, ponieważ mogę umieścić w sieci coś, co wydaje się być glamour, ale potem mogę mieć jeden [post], w którym po prostu mówię o czymś, o czym myślałam i może to być na przykład tweet, wyznała.

Ciężarna Emily Ratajkowski w bikini

Ciężarna Emily Ratajkowski w bikini fot. The Mega Agency / Forum

Emily Ratajkowski fot. DANNY MOLOSHOK / Reuters / Forum

pasekkozak