Od ponad 2 dekad Enrique Iglesias (48 l.) i Anna Kournikova (42 l.) tworzą parę… niemal doskonałą. Ich związek od zawsze był bardzo prywatny, a ich dzieci chronione są przed mediami. Teraz Enrique Iglesias udzielił wywiadu magazynowi People, gdzie po raz pierwszy tak szczegółowo dzieli się swoim rodzinnym życiem.

Enrique Iglesias całuje się z fanką, co na to żona? [wideo]

Uczysz się w miarę upływu czasu […] Masz swoje dobre i złe chwile, a jeśli potrafisz przetrwać złe chwile, doczekasz się naprawdę dobrych czasów. Wiele osób mówi, „No cóż, wiem, że to jest osoba, z którą spędzę resztę życia”. W pewnym sensie się z tym zgadzam, ale jednocześnie tak naprawdę nigdy nie wiesz, dokąd zaprowadzi cię życie i co może się wydarzyć, powiedział w wywiadzie.

Enrique Iglesias o rodzinie

Gwiazda muzyki i tenisa poznali się na planie teledysku do jego piosenki „Escape” z 2001 roku. Ten, jak stwierdził Iglesias był kamieniem milowym, który zmienił jego życie „w sposób, o którym nawet nie przypuszczał”. Dziś Para ma ze sobą bliźniaki Lucy i Nicholasa (5 l.) oraz córkę Mary (3 l.), które, jak zdradza lubią bawić się przy jego muzyce.

TAK wyglądają dzieci Iglesiasa i Kurnikowej

Kiedy odbieram ich ze szkoły i mają zły dzień, albo któreś z nich płacze albo się kłóci, mówimy: «Dzieciaki, jaka jest wasza ulubiona piosenka?». A potem któreś zaczyna śpiewać „I Like It” i wszyscy zaczynają to śpiewać i to jest takie urocze.

Dodatkowo w rozmowie Enrique Iglesias wyjaśnił czemu tak bardzo chroni swoją przestrzeń, „Staram się zachować życie tak prywatne, jak to możliwe, ponieważ potrzebuję równowagi. Kiedy wracam do domu, chcę mieć pewność, że cokolwiek dzieje się w moim domu, jest to tylko dla mnie i moich bliskich.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: