Enrique Iglesias zaczął komponować w wieku 13 lat. Kiedy miał lat 21, był już zaliczany do najbardziej wpływowych artystów popu. Za każdym razem, kiedy pojawia się na scenie, wywołuje niezwykłe emocje, rozkochując w sobie miliony ludzi na całym świecie.

Do tej pory żaden ze współczesnych artystów nie miał na swoim koncie tylu hitów w tak krótkim czasie.

Każdy potrafi zanucić: „Bailamos”, „Rhythm Divine”, czy „Be With You”, a najnowsze hity, jak: „Duele El Corazon”, „Subeme La Radio”, „El Baño”, „Move To Miami”  czy najnowszy „I Don’t Dance (Without You)” regularnie meldują się na szczytach list popularności na całym świecie.

Enrique Iglesias spełnia prośby fanów! Wraca do Polski 7 maja 2019 roku!

Piosenkarz niewątpliwie jest w doskonałej formie i kiedy postanowił zagrać kilka dodatkowych koncertów w ramach trasy po Europie, wszystkie bilety zostały wyprzedane w kilka dni! Z nowym tourneé zaprezentował się w Pradze, Budapeszcie, Lublanie, Oslo, Atenach, Kopenhadze i Lizbonie. W zeszłym miesiącu Enrique Iglesias na koncert w Kijowie wyprzedał całkowitą liczbę biletów w ilości 75 000!

Bilety na koncert „All the hits live” w Krakowie będą dostępne w przedsprzedaży na stronie https://www.eventim.pl dla najwierniejszych fanów – w specjalnej cenie – ze zniżką 25 złotych. Przedsprzedaż rozpoczyna się w 17 października 2018 roku o godzinie 10.00, oficjalna sprzedaż rusza od czwartku 18 października 2018 roku na Eventim.pl.

Do wygrania 10 wejściówek na spotkanie z Enrique Iglesiasem!

MEET&GREET to niewątpliwie najbardziej pożądane wejściówki na każdy koncert.

Enrique Iglesias przygotował wspaniałą niespodziankę dla polskich fanów. Każdy, kto polubi specjalną stronę wydarzenia na Facebooku oraz opowie „Jak i za co kocha muzykę Enrique”, będzie miał szansę na wygranie jednej z 10 wejściówek na spotkanie z artystą!
Materiał partnera