Eurowizja 2018

Reprezentanci Polski Gromee i Lukas Meijer są już po pierwszej próbie przed półfinałem Konkursu Eurowizja 2018. Podczas pierwszej próby chłopaki robili prawdziwe show!

Kontrowersje wokół eurowizyjnego HITU Margaret: MARNA kopia HAVANY

W czasie trzyminutowego występu podczas Eurowizji 2018 Gromee i Lukas Meijer będą musieli przekonać do siebie całą Europę i pokazać się od jak najlepszej strony. Sześcioosobowa ekipa, która pojawi się na scenie w Lizbonie będzie ubrana cała na czarno, jednak wielu fanom nie odpowiada taki look. Wiele osób twierdzi, że powinien być jeszcze jakiś jasny akcent w ich ubiorze.

Pamiętacie go? ON ponownie jedzie na Eurowizję!

Członkowie zespołu

Cały zespół, który pojechał do Lizbony składa się z sześciu osób: wokalista: Lukas Meijer, gitarzysta: Christian Rabb, chórki: Mahan Moin, Sara Chmiel-Gromala, finalistka Voice of Poland – Kasia Dere oraz Gromee.

Eurowizja 2018 – Gromee i Lukas Meijer: Light Me Up

Już 10 maja rozpocznie się półfinał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie nasi reprezentanci będą walczyć o udział w finale. Pierwszy półfinał już jutro – 8 maja, jednak Polska nie bierze w nim udziału. Jeśli uda nam się awansować powalczymy o zwycięstwo już 12 maja 2018 roku.

Eurowizja 2018 – KIM właściwie są Gromee i Lukas Meijer?

Wierzymy, że nam się uda! Będziecie oglądać Eurowizję 2018?