Różowy trend na „Barbie” panuje dosłownie wszędzie. Tym razem to Eva Longoria (48 l.) pojawiła się na plaży w elektryzującym stroju kąpielowym Myra Swim. Aktorka, która właśnie przebywa z rodzinką w Hiszpanii wyglądała jak zwykle świetnie.

Eva Longoria zachwyca na czerwonym dywanie i mówi o podwójnych standardach

Aktorka zaprezentowała się w jaskraworóżowym jednoczęściowym kostiumie kąpielowym z głębokim dekoltem i seksownym wycięciem na plecach na jednej z plaż w hiszpańskiej Marbelli. Eva Longoria swój wakacyjny look uzupełniła klasycznym kapeluszem panama i dużymi kolczykami – kołami. Do tego postawiła na modny manicure w odcieniu bieli.

Eva Longoria z mężem i synkiem odpoczywa w Hiszpanii

Longoria i Jose Bastón zaręczyli się w 2015 roku w Dubaju, by w maju 2016 roku powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w Meksyku. Para ma jedno dziecko, 5-letniego synka Santiago. Bastón jest także ojcem trojga dorosłych dzieci – Natalii i bliźniaków Mariany i Jose Antoniego z poprzedniego małżeństwa.

Eva Longoria chwali się pięknym ciałem

Longoria i Bastón zostali po raz pierwszy przedstawieni sobie przez wspólnego znajomego w 2013 roku, ale uczucie rozpaliło się między nimi dopiero, gdy ponownie spotkali się kilka miesięcy później. Jako pierwszy to magazyn People potwierdził, że para spotykała się w listopadzie 2013 roku. Wtedy mówiono, że Longoria spotyka się z „bogatym, odnoszącym sukcesy biznesmenem z Meksyku”.

Eva Longoria Fot. Alec Michael

Fot. Sebastian Gabsch / ddp images / Forum

Eva Longoria w beżowej sukience z golfem

Eva Longoria w beżowej sukience z golfem, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum