48-letnia Eva Mendes znów wyglądała pięknie, prezentując gąbkę do mycia naczyń, marki, której jest współwłaścicielką. Aktorka filmiki promocyjnie dla swojego brandu nagrywa w domu, który dzieli z Ryanem Goslingiem (48 l.) i ich dwiema córkami – Esmeraldą Amadą Gosling (7 l.) i Amadą Lee Gosling (6 l.).

Gosling i Mendes poznali się w 2011 roku, kiedy razem kręcili film „The Place Beyond The Pines”.

Eva Mendes stawia warunki! Jej powrót do pracy może być trudny

Eva Mendes ubrana jak piękna gospodyni domowa z lat 50., myje naczynia i zachwyca się nowoczesną technologią nowej gąbki Skura Style., „Zobaczcie, nie ma jajka na mnie, nie ma jajka na gąbce”, aktora zachwala nieprzywierającą powierzchnię gąbki, której używa.

Gdy Eva Mendes zajmuje się dziećmi i domem, jej mąż wciąż robi zamieszanie w Hollywood. Oczywiście pozytywne!

Eva Mendes i jej nowa kariera?

Niedawno Ryan Gosling wyjaśnił, że jednym z powodów, dla których przyjął swoją ostatnią rolę w hicie Netflixa „The Grey Man”, było spędzanie czasu ze swoimi dziećmi i zabieranie ich w nowe miejsca.

Eva Mendes i Ryan Gosling z córeczkami [zdjęcia]

Dodał, że jego obecna rola jako Kena w filmie „Barbie” jest również częściowo inspirowana przez jego dzieci, ponieważ w ten sposób może zacząć przedstawiać im swoją pracę.

Jednym z powodów, dla których nakręciliśmy film [The Grey Man], była dla nas możliwość odwiedzenia tych interesujących miejsc i bycia tam z moimi dziećmi, pokazania im tych nowych miejsc – powiedział w rozmowie z magazynem Heat.

 

Fot. Forum

Fot. Brent Perniac/AdMedia (Newscom TagID: admphotos816528.jpg) [Photo via Newscom]