W najnowszym wywiadzie Eva Mendes zasugerowała, że poślubiła swojego wieloletniego partnera Ryana Goslinga. Jeśli to się wydarzyło, to miało to miejsce w wielkim sekrecie. Poznajcie intrygujące szczegóły!

Eva Mendes nazwała Ryana Goslinga „mężem”

Eva Mendes wywołała spekulacje, że potajemnie poślubiła Ryana Goslinga sposobem, w jaki podczas wywiadu w Australii mówiła o swoim długoletnim partnerze.

Eva Mendes reklamuje gąbkę do mycia naczyń i pokazuje dom, w którym mieszka z Ryanem Goslingiem

„Uwielbiam być tutaj”, powiedziała, zapytana o swój czas spędzony w Australii . „Mój mąż Ryan jest tutaj i nasze dzieci są tutaj, bawimy się tu świetnie”.

To nie jest pierwsza wskazówka, którą Eva upubliczniła. Dwa dni wcześniej aktorka wrzuciła zdjęcie na Instagram, by pochwalić się tatuażem na wewnętrznej stronie nadgarstka z napisem „de Gosling”, co można tłumaczyć jako „Goslinga”.

Dzień później została zapytana wprost, czy po prostu się pobrali.

„Istnieje plotka, że mogliście potajemnie wziąć ślub. Czy to prawda?”. współgospodarz Brittany Hockley zapytał gwiazdę , na co odpowiedziała tajemniczo: „Ale kto powiedział, że jeszcze nie wzięliśmy go już wcześniej?”

Eva Mendes i Ryan Gosling z córeczkami. Tego miejsca dzieci nie znoszą (ZDJĘCIA)

48-letnia Eva i 42-letnia Ryan, którzy mają córki, 8-letnią Esmeraldę i 6-letnią Amadę, poznali się na planie w 2011 roku. Chociaż para nigdy nie potwierdziła zaręczyn ani małżeństwa, Eva kilkakrotnie wywołała spekulacje, nosząc pierścionek na  serdecznym palcu.

Eva Mendes stawia warunki! Jej powrót do pracy może być trudny

Podczas gdy ich status związku pozostaje tajemnicą, jasne jest, że ultraprywatna para żyje w stanie domowego szczęścia. W 2020 roku Eva stwierdziła w mediach społecznościowych, że „woli być w domu z swoim mężczyzną niż gdziekolwiek indziej na świecie”.

 

 

06 September 2012 – Toronto, Ontario, Canada – Ryan Gosling and Eva Mendes. '”The Place Beyond The Pines” Premiere – 2012 Toronto International Film Festival held at Ryerson Theatre. Photo Credit: Brent Perniac/AdMedia (Newscom TagID: admphotos816528.jpg) [Photo via Newscom]