Już po raz drugi w Nosalowym Dworze odbył się pokaz Folki Polki – jedną z gwiazd imprezy była żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch.

Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha, na pokazie mody Folki Polki w Nosalowym Dworze, listopad 2019

Ewa pojawiła się na wybiegu pokazu – po raz pierwszy oglądaliśmy ją w tej roli przed rokiem. Bilan-Stoch zaprezentowała się wtedy w sukni ślubnej stylizowanej na styl ludowy. W tym roku żona Kamila Stocha wystąpiła w sukni, w której widzieliśmy już na jednej z imprez.

Ewa Bilan-Stoch publikuje tajemnicze zdjęcia z wakacji. Fani dopytują: Gdzie taki raj?

Bilan-Stoch na wybiegu paradowała w długiej czarnej sukni z baskinką. W tej samej kreacji żona mistrza skoków narciarskich pozowała do zdjęć na Gali Mistrzów Sportu.

Ewa miała włosy spięte w niski koczek – prezentowała się kobieco i pięknie. Zobaczcie zdjęcia z pokazu. W galerii niżej znajdziecie również inne fotki żony Kamila Stocha.

Jakie pasje ma Ewa Bilan-Stoch? Zobaczcie jej Instagram!

Zakopane, 08.11.2019 r.
Ewa Bilan – Stoch w roli modelki na pokazie Polki Folki 9 „Watra” w Nosalowym Dworze. Zona Kamila Stocha zaprezentowala sie w kreacji Jadwigi Trebuni Tutki. fot. Marcin Szkodzinski / Forum

Zakopane, 08.11.2019 r.
Ewa Bilan – Stoch w roli modelki na pokazie Polki Folki 9 „Watra” w Nosalowym Dworze. Zona Kamila Stocha zaprezentowala sie w kreacji Jadwigi Trebuni Tutki. n/z Ewa Bilan – Stoch., fot. Marcin Szkodzinski / Forum

Fot. Marcin Szkodzinski / Forum

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu, fot. Kurnikowski/AKPA