Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha pojawiła się wczoraj na Gali Mistrzów Sportu i zachwyciła stylizacją inspirowaną folklorem. Wyglądała naturalnie, skromnie i z klasą.

Kim jest Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha?

Para poznała się w 2006 roku na turnieju w Planicy, gdzie Ewa była fotografem. Powiedziała o nim, że ma komercyjną twarz. Spodobali się sobie i cztery lata później wzięli ślub.

Żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch w nietypowej kreacji na Gali Mistrzów Sportu

Ewa Bilan to kobieta, która ma wiele pasji. Chodziła do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, tak jak Kamil, gdzie trenowała. Skończyła pedagogikę, jest fotografem i absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych. Razem z mężem założyła klub KS Eve-nement Zakopane, który szkoli młodych skoczków narciarskich. W 2018 roku będzie jedną z osób relacjonujących igrzyska olimpijskie w Pjongczangu.

Uwielbia również podróże, co można zobaczyć na jej Instagramie. W grudniu odwiedziła Kenię. Internautki są zachwycone jej zdjęciami, stylizacjami i Ewa jest dla nich prawdziwą inspiracją.

Ewa jesteś tak niezwykłą, wspaniała i inspirującą kobietą! To niezwykłe! A zdjęcie cudowne!

Kim jest żona Kamila Stocha? [VIDEO]

Pojawiły się też komplementy po tym, jak pojawiła się na gali:

Pani Ewo, jest Pani śliczną, naturalną kobietą, która pięknie ukazuje przywiązanie do regionu, z którego Państwo się wywodzicie!

Wielka klasa. Tak mało tego w mediach. Tym większy szacunek.


#ontheroad #wedding #goraczkasobotniejnocy #skijumpingfamily #magda #olo #bestwishes

Post udostępniony przez Ewa Bilan-Stoch (@ewabilanstoch)