Marina w wigilię wystąpiła w dziewczęcej, uroczej sukience w jasnym kolorze. Przyszła mama, Anna Lewandowska, pozowała do zdjęć z bordowej mini, na drugi dzień wybrała różowy komplet – bluzkę i krótką spódniczkę.

Zobacz: Zaczęło się. Syndrom Lewandowskiej uderzył w Chodakowską (Insta)

Tymczasem Ewa Chodakowska do uroczystej kolacji nie założyła wcale sukienki. Trenerka wybrała czerwony kombinezon z głębokim dekoltem. Do kostiumu dobrała szpilki odsłaniające palce.

Świątecznym akcentem była… czapka świętego Mikołaja.

Chodakowska wyglądała w tym stroju nie tylko świątecznie, ale i sexy. Wkrótce okazało się, że kreacja pochodzi z kolekcji La Manii.

Czytaj: Szok! Hejterka nie spodziewała się TAKIEJ reakcji po Ewie Chodakowskiej!

Joanna Przetakiewicz udostępniła fotkę Ewy na swoim instagramowym profilu.

Wam też się podoba Ewa – Mikołajka?

WESOŁYCH ŚWIĄT! Kochani, Przed nami cudowny okres Bożego Narodzenia. Chyba każdy z nas na te kilka dni zapomina o szarościach codzienności i daje się otulić magii świąt. Życzymy Wam i sobie, żebyśmy mogli jak najdłużej pozostać w duchu przyjaźni i miłości. Okazujmy sobie nawzajem życzliwość i zrozumienie… nie tylko wobec najbliższych i nie tylko w okresie świąt. Niech Nowy Rok będzie dla Was pomyślny i spełnią się Wasze marzenia! Ania i Robert 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 MERRY CHRISTMAS! Dear, Ahead of us is a wonderful Christmas season. I think each of us for a few days is trying to forget about the everyday life routine and is feeling comfy wraped in a Christmas Magic . We wish you and ourselves, to live as long as possible in the spirit of friendship and love. Let’s show each other kindness and understanding … not only to our family and not only during the holidays. May the New Year be successful and may your dreams come true!🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁#christmas #love #healthyplanbyann #annalewandowska #dress @jp_justpaul

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Favourite time 🎄❤️#christmas #husband #happy #healthyplanbyann #annalewandowska @_rl9 #dress @sugarfree @calzedonia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Merry Christmas everyone!🎄🎅🏻 Wesołych Świąt kochani!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika ⠀⠀⠀⠀⠀⠀MaRina (@marina_official)

Ewa Chodakowska inaczej niż wszystkie gwiazdy - zamiast sukienki wybrała... (Ins

Ewa Chodakowska inaczej niż wszystkie gwiazdy - zamiast sukienki wybrała... (Ins

Ewa Chodakowska inaczej niż wszystkie gwiazdy - zamiast sukienki wybrała... (Ins