Ewa Chodakowska już 35. rok życia ma za sobą. Od 2013 roku jest szczęśliwą mężatką – poślubiła Lefterisa Kavoukisa. Wyglądają na bardzo szczęśliwych, dodatkowo trenerka odniosła ogromny sukces w życiu zawodowym.

Internautka atakuje Ewę Chodakowską: W takim wieku nie masz dzieci. To smutne

Internauci jednak wciąż nie dają jej spokoju. Uważają, że nie może uważać się za spełnioną i zadowoloną z życia kobietę, skoro nie została jeszcze matką. Według niektórych to już ostatni dzwonek.

Ewa z mężem otworzyli się na ten temat w wywiadzie dla Flesza:

My mamy wielką rodzinę! I w Polsce, i w Grecji. Mam brata, Ewa ma troje rodzeństwa i ich dzieci traktujemy jak własne. Na razie cieszymy się tym, co mamy. Ale jeśli postawimy na projekt rodzina, będzie to najlepszy „projekt”, jaki stworzymy – powiedział Lefteris.

Ewa mówi, że nie zamierza ulegać presji.

Dla mnie ważne jest, by dziecko było zdrowe i czuło się kochane, zadbane i szczęśliwe. Śmieję się, że mam 2 miliony córek na Facebooku, do których codziennie zaglądam i karmię dobrym słowem. Na mój prywatny Chodagang przyjdzie jeszcze czas. Nie zamierzam ulegać presji. Sama zdecyduje, kiedy to nastąpi. Na razie chcę smakować życie i cieszyć się z tego, co mam.

Kłótnia na Insta Chodakowskiej o suknię ślubną! NIE WYPADA w takiej iść!

Mają rację? Jak myślicie, kiedy zobaczymy Ewę z ciążowym brzuszkiem?

Coraz mniej wartości.. coraz większe szambo.. Chodzi za mną ten temat od dłuższego czasu.. wiesz ze zawsze wspieram.. zawsze kibicuje.. .. ale nie znoszę fałszu, obłudy.. hipokryzji.. przybierania masek, .. uśmiech przy zderzeniu twarzą w twarz .. .. chwila nieuwagi i nóż ląduje w plecach.. Tandeta intelektualna.. .. gwiazdorzenie.. .. chamstwo.. .. kłamstwo.. .. arogancja .. Nierzadko patologia.. takie dzisiaj mamy czasy.. Takie smaczki się sprzedają.. .. a kiedy pytam znakomitej dziennikarki dlaczego nie wydaje książek, odpowiada z pokorą "nie mam jeszcze odwagi" .. Świat zwariował.. Kompletnie nie rozumiem trendu przekraczania granic dobrego smaku.. .. nie rozumiem rezygnacji z miłego tonu.. nie kumam postrzegania uprzejmości w kategoriach słabości.. Trzymajcie mnie!! Czy naprawdę muszę walić pięścią w stół? Nie pojmuje prowokacji ..kontrowersji .. ..skandalu.. Często tworzonych na siłę.. .. przez osoby, które kompletnie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji.. masakra! Babko moja najdroższa.. Czasem i ja muszę spuścić powietrze.. To mój manifest, nie żal do świata.. Chce Ci powiedzieć jedno.. .. naucz się FILTROWAĆ INFORMACJE.. .. analizuj czytane treści.. .. słuchaj swojej intuicji.. NIE PODĄŻAJ ŚLEPO ZA KOMUNIKATEM.. Nie wierz w każde czytane słowo.. Ludzie których dziś wielbisz.. ..nazwiska, które tak lubisz.. .. portale które odwiedzasz.. .. materiały które czytasz .. ..często mają niewiele wspólnego z realiami.. Jak dobrze, ze mam swoj dom w necie i nie muszę "przyjaźnić się" z tymi z którymi nie jest mi po drodze.. .. jak dobrze, ze nie muszę wchodzić w dziwne układy, układziki.. .. jak dobrze ze mogę powiedzieć co myśle.. .. jak wspaniale ze nie muszę UDAWAĆ!! Tak!! Mam serce na dłoni i pazury w kieszeni.. przemiła i przekochana, ale w obliczu zagrożenia przeobrażam się w kocura 🐯 Kochana! WALCZ O SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ..komunikuj swoje emocje.. nie dawaj sobie wchodzić na głowę.. Nie przyzwalaj na szarganie Twojego mienia! NIE MA NIC CENNIEJSZEGO OD TWOJEGO SPOKOJU.. LUZ! Nie wszyscy będą Cię lubić.. Nie muszą! Ważne, żebyś TY nigdy nie straciła do siebie szacunku ❤️ #misjachoda

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Matko!!! Czytam „Ewka! Nie zrobiłam wczoraj przez ciebie treningu” 🤪🤪🤪 Baby!!! Jak nic zadane nie jest, to bierzemy pierwszy program z brzegu 💪🏽💪🏽 No nic.. z małym poślizgiem, wrzucam PLAN NA TEN TYDZIEŃ ❤️ trenujemy w niedziele, jeśli wczoraj zbijałaś bąki 🌴🌴 PLAN TRENINGOWY 💪🏽💪🏽 będzie paliło 🔥 będzie mokro.. BĘDĄ EFEKTY 👙👙 Każdy mój program to wersje ćwiczeń dla POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH .. wybierz te adekwatną do swoich możliwości ❤️ Jeśli nie masz moich programów treningowych na płytach lub nie masz wykupionego dostępu do moich programów online na www.BeActive.Tv.pl , korzystaj z YT 💪🏻💪🏻 i mieszaj wedle uznania 😍😍 WAŻNE ŻEBY NIE STAĆ W MIEJSCU 🚀 Nio! To lecimy!! A! I pamiętaj.. 70% sukcesu to indywidualnie ułożona DIETA .. taką diete możesz zamówić na www.bediet.pl ❤️ PLAN TYGODNIOWY 💦💦 WTOREK: Początkująca: SKALPEL 2 + 15 min BRZUCH SUKCES Zaawansowana: Rozgrzewka – HOT BODY Pierwsze 5 rund HOT BODY 10 minut REWOLUCJA – PŁASKI BRZUCH ŚRODA: Początkująca: pierwsze 20 min TARGET POSLADKI + pierwsze 20 min SLIM FIT Zaawansowana: drugie 20 min TARGET POŚLADKI + drugie 20 min TARGET BRZUCH CZWARTEK: Początkująca: SECRET Zaawansowana: SECRET PIĄTEK: Początkująca: MODEL LOOK Zaawansowana: SUKCES HIT 15 min + 4 pierwsze rundy HOT BODY + SUKCES POŚLADKI 15 min + dodatek z mojego INSTAGRAMA SOBOTA: Początkująca: SKALPEL Zaawansowana: REWOLUCJA – wybierz 3 10 minutowe części + dodatek z insta NIEDZIELA: Początkująca: pierwsze 20 min BIKINI (wybierz wersje ćwiczeń dla początkujących) + SKALPEL 2 Zaawansowana: 20 min BIKINI (wersja ćwiczeń dla zaawansowanych) + REWOLUCJA 10 min SMUKŁE NOGI + dodatek insta

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)