Na Instagramie Ewy Chodakowskiej pojawił się ważny wpis. Trenerka pisze w nim o zaburzeniach odżywiania. Namawia do kierowania się rozsądkiem, sugeruje normalne podejście do jedzenia.

Zobacz: Ciąża Ewy Chodakowskiej na Instagramie Anny Lewandowskiej

Temat zaburzeń odżywiania jest trudny i wrażliwy.. Dlatego tak nalegam, abyś jadła racjonalnie i żebyś nie miała za małych porcji 💪🏻💪🏻 Staram Ci się przekazać, żebyś ćwiczyła odpowiednio do możliwości 💪🏻💪🏻 Możesz powiedzieć, że stawiam Ci wyzwania.. ale wszystko dostosuj do swoich zakresów ruchu i kondycji 😀😀 Zaburzenia odżywiania nie muszą być tylko anoreksją czy bulimią‼️Jest też ortoreksja, która jest obsesyjnym sprawdzaniem produktów, jedzeniem tylko określonego jedzenia..
Gdzie jest granica?
Wtedy kiedy to staje się centrum Twojego istnienia.. Jeżeli bez pełnej kontroli jedzenia nie weźmiesz nic do ust.. Wtedy pojawia się problem. Obsesyjna kontrola i zatracenie się powinny być czerwonym alarmem 🚨🚨🚨 Pamiętaj ćwiczenie powinno być efektem zdrowego trybu życia, a nie karą za to, że zjadłaś deser 😡😡 Uwierz mi, że trzeba zachować zdrowy rozsądek.. Nie ma mowy o tym, ze wszystkie będziemy wyglądały tak samo.. wręcz nie powinnyśmy.. Każdy jest inny – powtarzam to od lat 😍
– pisze Chodakowska.

Obok wpis trenerka zamieściła swoje zdjęcie. Dokładnie – fotkę swej apetycznej pupy.

Na dyskusję nie trzeba było długo czekać.

Wszystko pięknie, ale co trzeba mieć w głowie, żeby wstawiać takie zdjęcie? Pupę? Serio? – zapytała internautka.

Chodakowska odparła:

Jestem trenerką 🙂 ciało to moja wizytówka 🙂 co trzeba mieć w głowie żeby nie chcieć zrozumieć?

Czytaj: Znana trenerka OSTRO do hejterów: W końcu ze*rasz się z tej zawiści!

Pani Ewo, to może następnym razem bez szortow, bo tego wytrenowanego ciała nie widać 😉 Myśli Pani, że jako przyszły instruktor sportu Strzeleckiego powinnam upubliczniac zdjęcia pupy z pistoletem? Bo w moim sporcie też dużo ćwiczymy 😉 – nie dawała za wygraną internautka.

Do dyskusji przyłączyły się kolejne osoby:

Trochę durne porównanie. Ewa jest trenerką, ciało to jej wizytówka. Wiele osób odbiera tego typu zdjęcia pozytywnie (skądś te lajki i komentarze, prawda?) i czuje się tym zmotywowana. Twoim zdaniem, Ewa powinna wrzucać zdjęcia tylko z siłowni? Bo mnie motywuje bardziej zgrabny tyłek w seksownych szortach, niż spocona kobitka na bieżni, różnorodność jest ważna. Nie rozumiem, dlaczego się czepiasz 🙂

No okey, ale jest jednak różnica między tym sportem strzeleckim a byciem trenerem personalnym znanym w całej Polsce, więc to pani problem czy pani się to zdjęcie podoba czy też nie, a pani @chodakowskaewa może dodawać co chce ☺ – piszą fanki Ewy.

Poza tym, co trzeba mieć w głowie, żeby czepiać się kogoś o zdjęcia tyłka, a samemu wrzucać zdjęcia w bikini? Przecież to cycki na zdjęciu! – zaatakowała internautkę fanka trenerki.

Ale nie cała pupa w kadrze i tylko to. Ja nie jestem znana w całej Polsce, mogę sobie dać zdjęcie z wakacji w bikini..no dobrze, skoro wy to rozumiecie to ok…ja się trochę zdziwilam..tu pupa…tu tekst o zaburzeniach w odżywianiu i innych…skoro to dla Was normalne…spoko..Peace 😊 – poddała się internautka.

Jest się o co sprzeczać?

Na przestrzeni lat spotkałam się z różnymi typami ludzi.. Różnie podchodzili do zdrowego trybu życia.. Mocno martwi mnie kiedy zdrowy tryb życia nie jest już zdrowym wyborem tylko obsesją.. Jedzenie staje się wrogiem, a bez aktywności czujesz się chora.. We wszystkim wskazany jest złoty środek ❤️❤️ Jeżeli narzucisz sobie za szybkie tempo lub rygor możesz nie zauważyć kiedy odwróci się to przeciwko Tobie‼️ Zaburzony obraz swojego wyglądu i presja, żeby wciąż ścigać się z perfekcyjnym wyobrażeniem może skończyć się źle 👿👿 Temat zaburzeń odżywiania jest trudny i wrażliwy.. Dlatego tak nalegam, abyś jadła racjonalnie i żebyś nie miała za małych porcji 💪🏻💪🏻 Staram Ci się przekazać, żebyś ćwiczyła odpowiednio do możliwości 💪🏻💪🏻 Możesz powiedzieć, że stawiam Ci wyzwania.. ale wszystko dostosuj do swoich zakresów ruchu i kondycji 😀😀 Zaburzenia odżywiania nie muszą być tylko anoreksją czy bulimią‼️Jest też ortoreksja, która jest obsesyjnym sprawdzaniem produktów, jedzeniem tylko określonego jedzenia.. Gdzie jest granica? Wtedy kiedy to staje się centrum Twojego istnienia.. Jeżeli bez pełnej kontroli jedzenia nie weźmiesz nic do ust.. Wtedy pojawia się problem. Obsesyjna kontrola i zatracenie się powinny być czerwonym alarmem 🚨🚨🚨 Pamiętaj ćwiczenie powinno być efektem zdrowego trybu życia, a nie karą za to, że zjadłaś deser 😡😡 Uwierz mi, że trzeba zachować zdrowy rozsądek.. Nie ma mowy o tym, ze wszystkie będziemy wyglądały tak samo.. wręcz nie powinnyśmy.. Każdy jest inny – powtarzam to od lat 😍 Stawiaj sobie realne cele – dopasowane do Twoich możliwości.. Każdy kto miały kontakt z osobami cierpiącymi na problemy z jedzeniem wiedzą jaka to trudna choroba.. Dlatego, jeżeli widzisz, że ktoś najbliższy zaczyna mieć objawy lub sama obserwujesz, że dzieje się z Tobą coś złego nie bój prosić się o pomoc najbliższych, lekarza lub psychologa. Im wcześniej zareagujesz tym lepiej 🙏🏻🙏🏻 Dzień dobry ☀️☀️☀️#szorty @oneteaspoon_ @plactrzechkrzyzy

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Ewa Chodakowska napisała o zaburzeniach odżywiania i pokazała swoją pupę

Ewa Chodakowska napisała o zaburzeniach odżywiania i pokazała swoją pupę

Ewa Chodakowska napisała o zaburzeniach odżywiania i pokazała swoją pupę

Ewa Chodakowska napisała o zaburzeniach odżywiania i pokazała swoją pupę