Ewa Chodakowska zbudowała fit imperium. Nie tylko odchudziła pokaźną ilość duszyczek na całym świecie, ale i dorobiła się na tym milionów.

Ewka organizuje tzw. Tygodnie Metamorfozy, na które wybierają się nie tylko Polki, ale i kobiet spoza granic naszego kraju. Na miejsce metamorfoz zwykle wybierane są 4-5 gwiazdkowe hotele. W tym roku padło na Malediwy. Koszt tygodnia z Ewką to 40 tysięcy złotych. Wiecie, jak na takie kwoty reagują internautki.

Trenerka przed chwilą opublikowała na swoim FB coś w rodzaju… wytłumaczenia?

Zobacz: Chodakowska kopiuje Lewandowską? Internauci są BEZLITOŚNI

Czasem robi mi się zwyczajnie przykro czytając komentarze…

Jestem tu od sześciu lat i tańczę na rzęsach.. nie czekam na nagrody.. na wyróżnienia.. nie liczę na wdzięczność, podziękowania.. oklaski..

Wpadłam w rytm – ROBIĘ SWOJE..

Pare miesięcy temu moja praca została zauważona i doceniona przez jeden z najlepszych hoteli na świecie.. sieć W Hotel ..

Hotel W MALDIVES sam się do nas zgłosił i zaprosił na poprowadzenie tygodnia – coś na wyraz TYGODNI METAMORFOZY tutaj w Polsce..

To pierwsza taka współpraca, bo to my zawsze wybieramy hotele..

W przypadku W Maldives, marketing hotelu, wyszukuje znanych trenerów z całego świata i zaprasza do siebie na tydzień..

Tym razem trenerka się rozpisała…

Mnie zaprosił na dwa 😬😬 przez tydzień pracuje, a drugi tydzień robią mam wakacje..

Za pierwszy tydzień mam wynagrodzenie bez względu na liczbę uczestników..

Koszt takiego wyjazdu liczony jest za wille.. nie za osobę.. w willi może mieszkać dwie osoby.. jeśli lecą dwie, płaca po 20 tys pd osoby.. jeśli leci jedna i bierze cała wille dla siebie płaci 40 tys..

Cena kosmos.. wiem.. ale są osoby, które korzystają..

A ja przyznaje, ze poczułam się wyjątkowo dostając te ofertę i nie zastanawiałam się nawet przez sekundę czy warto 🙂

Dla mnie to mega wyróżnienie ..

Wybaczcie ze się zgodziłam 🙉🙉

.. ale jeśli jest jedna z Was która by odmówiła, śmiało niech rzuca kamieniami 😬😬

W ciągu roku robimy takich wyjazdów 10..

W ciągu ostatnich 6 lat było ich chyba z 40 (na początku tygodni metamorfozy było mniej)

Zawsze to my wybieramy miejsce, a tutaj miejsce wybrało nas..

Rozumiem, ze większości nie stać.. rozumiem, ze taka oferta jest cenowo zaporowa.. ale dla mnie to zaszczyt pracować z takim partnerem 🙂

Stać ich na to, żeby zaprosić KAŻDĄ osobę ze świata fitnessu 🙂 padło na mnie.. lecę już za chwil kilka..

Cóż..

Liczę na Waszą dobra energię.. i obiecuje nie zaśmiecać ściany strony słonecznymi zdjęciami..

A tymczasem idę się pakować..
Amsterdam czeka 🚀🚀🚀🚀

To nie koniec tego wywodu…

PS. Odnośnie komentarzy PO CO SIĘ TŁUMACZYSZ 😬😬

Babeczko ❤️ czy nie jestem z Wami tutaj od 6 lat? Czy myślisz ze te osoby które tu są, sa dlatego, ze pokazuje się tylko z jednej PERFECT strony?

Nie idealizuje swojego wizerunku.. nie mam zamiaru uśmiechać się 24/7 .. kiedy coś mi leży na sercu, to o tym gadam.. jak baba babie.. teraz co? Tez Ci się tłumacze?

Czy odpowiadam jakbym odpowiedziała kumpeli przy kawie..

Zbudowałam z Wami wyjątkową relacje 🙂 ludzie którzy zaczepiają mnie na ulicy ZNAJĄ MNIE 🙂

nie ma we mnie grama ściemy.. dlatego bo pisze o wszystkim i nie patrzę na to „czy wypada czy nie” .. „czy PRowo poprawnie czy nie” .. jestem do szpiku kości sobą i mega mi z tym dobrze ze nie muszę udawać 🙂

Zatem następnym razem może zrozum ze chce pogadać jak z kumpelą, a nie tłumaczyć się.. nikt nic nie zawinił żeby trzeba sie było tłumaczyć 🙂 ale wygadać się czasem trzeba 🙂

Pozwól mi 🙂

PS. Co do rezerwacji na Malediwy, można ja zrobić tylko przez stronę hotelu.. na mojej stronie www.bebio.pl w zakładce TYDZIEŃ METAMORFOZY znajdziesz link ❤️ – napisała trenerka.

Zobacz: Awantura u Chodakowskiej. Znowu poszło o Lewą

Dobrze robi wyjaśniając tę delikatną kwestię?

A ja czekam na zimę.. jak zacznie walić śniegiem, to moja wina 😅 #botki @moliera2 @gianvitorossi ❤️

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Przed nami dzień #48 💪🏻💪🏻 dzisiaj Ci odpuściłam dodatek, ale jutro już wracamy do gry ❤️❤️ NA JUTRO ZESTAW z mojego najnowszego programu TARGET POŚLADKI 🍑🍑🍑🔥Target pośladki TO PROGRAM podzielony na dwie 20 minutowe części.. Pierwsze 20 min na macie – nie obciążająca kolan – dla początkujących.. Drugie 20 min MINI HARDCORE.. dla zaawansowanych ❤️❤️ Moje programy znajdziesz w moim sklepie www.bebio.pl na DVD lub ONLINE – na stronie www.BeActiveTv.pl – strona działa w telefonie jak aplikacja.. znajdziesz tam wszystkie moje programy treningowe.. również programy innych trenerów.. przegram dla KOBIET W CIĄŻY, przygotowany przez trenerkę Anie ❤️❤️ Jest w czym wybierać.. koszt miesięczny – wciąż jeszcze w promocji – 25 zł za dostęp do wszystkich programów ❤️ Na tej stronie znajdziesz ponad 20 programów 45 minutowych 😅😅😅 ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ A już jutro! Powtórz te sekwencje x 10 😍 i daj znac jak się trzymasz dotychczas 💪🏻💪🏻 #MISJAchoda #chodaGANG #BeActiveTv #BeActive #BeBio #BeRaw #BeDiet #BeActiveTour #BeActiveTourpoweredbyNałęczowianka #chodabody #bodybyEwaChodakowska #bodybychoda #fit #fitness #workout #fitbody #training #abs #butt #bikiniBODY

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)