Wczoraj media w artykułach o dramatycznych tytułach donosiły, że Ewa Farna straciła pracę. Chodziło o zakończenie przez radio RMF FM współpracy z piosenkarką, która przez długi czas prowadziła na antenie rozgłośni swój autorski program.

Ewa Farna i jej okropne DOCZEPY na scenie festiwalu w Sopocie (ZDJĘCIA)

Farna skomentowała dramatyczne newsy na swoim Instagramie:

Helou! Kochani co dzis za news sie pojawil atakujacy, ze prace stracilam, az sie sama przerazilam! 😱😂 – pisze piosenkarka.

Sa epizody w zyciu, w ktorych warto brac udzial, bo sie duzo nauczymy i wcale nie musza trwac wiecznie🙈😊. Bylam przez jakis czas radiowcem- yesss!👍👏🙏🏼 przewidywany koniec mojego programu “To Lubię” na antenie RMF FM to byl czerwiec 2018 i tak też zakonczyłam – wyjaśnia Ewa.

Ewa Farna w fartuchu, z kotletem na stole

Jak Was informowalam, od wrzesnia znowu inne, nowe wyzwania, ktore wymagaja zaangazowania, nie mozna polapac wszystkich srok za ogon.🤷🏼‍♀️
Na brak pracy nie narzekam☺️🎤🤘🏼. Slyszymy sie, widzimy sie, spotykamy sie. Wszystkie odcinki mojego szalonego programu mozna odsluchac na strone RMF-u.
I dzieki Wam za fajna przygode!
– kończy swój wpis wokalistka (pisownia oryginalna).

Słuchaliście audycji Ewy?

Helou! Kochani co dzis za news sie pojawil atakujacy, ze prace stracilam, az sie sama przerazilam! 😱😂 Sa epizody w zyciu, w ktorych warto brac udzial, bo sie duzo nauczymy i wcale nie musza trwac wiecznie🙈😊. Bylam przez jakis czas radiowcem- yesss!👍👏🙏🏼 przewidywany koniec mojego programu “To Lubię” na antenie RMF FM to byl czerwiec 2018 i tak też zakonczyłam. Jak Was informowalam, od wrzesnia znowu inne, nowe wyzwania, ktore wymagaja zaangazowania, nie mozna polapac wszystkich srok za ogon.🤷🏼‍♀️ Na brak pracy nie narzekam☺️🎤🤘🏼. Slyszymy sie, widzimy sie, spotykamy sie. Wszystkie odcinki mojego szalonego programu mozna odsluchac na strone RMF-u. I dzieki Wam za fajna przygode!

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna: Co za news, aż się sama przeraziłam!

Ewa Farna: Co za news, aż się sama przeraziłam!

Ewa Farna: Co za news, aż się sama przeraziłam!