Ewa Farna (25 l.) we wrześniu 2017 roku wyszła za mąż za członka swojego zespołu Marcina Chobota. Ślub odbył się w tajemnicy, bez obecności mediów.

Ewa Farna schudła. Jej sylwetka ZACHWYCA

Wokalistka bardzo chroni swojego życia prywatnego, ale o najważniejszych wydarzeniach chce informować fanów osobiście, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tak zrobiła ze ślubem, a teraz ogłosiła na swój sposób, że jest w ciąży!

Opublikowała piosenkę, którą nagrała jeszcze przed ślubem. Na końcu teledysku dodała kilka ujęć, na których widać duży, ciążowy brzuszek.

 

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“.
Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność.

Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy.
Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.

Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach.
Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny.

ewafarnaciaza
ewafarnaciaza1