Ostatnio część gwiazd zdecydowała się zadbać o swoje ciało i zdrowie, a co za tym idzie, zgubić kilka nadprogramowych kilogramów. Oczywiście sposobem dojścia do zgrabniejszej sylwetki chętnie dzielą się one ze swoimi fanami. I tak na przykład Maria Sadowska wyjawiła, że gdy porzuciła procentowe napoje, waga automatycznie zaczęła spadać w dół. Grażyna Wolszczak za to zrezygnowała z glutenu, jajek, mleka i nabiału. A jak brzmi sekret szczuplejszej figury Ewy Farny? Gwiazda rąbka tajemnicy uchyliła w rozmowie z „Dzień dobry TVN”.

Blanka Lipińska grzmi na restauracje Magdy Gessler. Zabrała tam swoich rodziców na obiad

Ewa Farna zdradza, jak udało jej się osiągnąć szczuplejszą sylwetkę

Ewa Farna to wokalistka, która podbiła serca nie tylko polskiej publiczności, ale także i czeskiej. 30-letnia artystka rzadko jednak opowiada o swoim prywatnym życiu. W sieci pokazuje głównie fragmenty związane z pracą. Niemniej ostatnio zdradziła trochę więcej i wyjawiła w śniadaniówce, jak udało jej się zrzucić parę kilo. Okazuje się, że kluczem do sukcesu było porzucenie cukru i procentowych drinków. 

Unikam cukru. Alkoholu też nie piję często. Lubię dobre wino, ale bardzo rzadko piję. Miałam taki okres, że albo byłam w ciąży, albo karmiłam piersią i nie piłam wcale. Jakoś mi tego nie brakowało. (…) Więc to prawda, że w sumie alkohol i cukier staram się eliminować – wyznała Ewa.

Jessica Biel postawiła na ostre cięcie. Kolejna gwiazda, która wchodzi w nowy sezon z nową fryzurą

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Ewa Farna apelowała też, by w kwestii odchudzania słuchać przede wszystkim ekspertów, a nie celebrytów. Wyjaśniła wówczas, że w walce o szczuplejszą sylwetkę chodzi przede wszystkim o zdrowie – nie tylko wygląd.

Ćwicz, cokolwiek lubisz, nie tylko po to, by schudnąć, ale także po to, by być zdrowym. Słuchaj ekspertów, a nie sławnych ludzi z Instagrama. Najważniejsze jest zweryfikowanie źródeł – mówiła w rozmowie z Blesk.cz.

13-letni synowie Celine Dion wyglądają jak dorośli mężczyźni, „To nie możliwe, mają pełny zarost!”