Ewa Farna (26 l.) w czerwcu po raz pierwszy została mamą. Piosenkarka urodziła synka, któremu dała imię Artur. Ani podczas ciąży, ani po urodzeniu malucha Farna nie przesadzała z mieszaniem sfery prywatnej z zawodową. Ewa rzadko pokazuje swoje prywatne życie i raczej nie jest mamą z Instagrama.

Ewa Farna na STARYCH zdjęciach – tak wyglądały początki jej kariery

Dziś na swoim profilu IG Farna podjęła temat reklamowania różnych marek przez mamy gwiazdy. WOkalistka zdradziła, że gdy zaszła w ciążę, zaczęła być bombardowana propozycjami promocji różnych produktów:

Od momentu ujawnienia ciążysypały się propozycje na promowanie przeróżnych produktów dla dzieci, cyckonoszy do karmienia czy ubrań dla kobiet w ciąży🤰🏻.
Jestem bardzo wdzięczna za kaążdą propozycję, bo to miłe i teś świadczy o tym, że mamy razem tutaj z fanami fajny kontakt 😊. Długo zastanawiałam sie nad słynnym tematem “zarabiania na dziecku”, bo między tym a byciem nadal autentyczną jako mama też w social mediach jest cienka granica😰. Nie da się ściemniać, że w moim życiu nic się nie wydarzyło, realia są właśnie takie, że teraz grają prym pieluchy, zabawki i co dwa tygodnie nowe ubranka (dla siebie tak czesto nowych ciuchów nie kupowałam!🤔😵😃), a skoro czegoś używasz z zadowoleniem codziennie, szkoda się tym nie podzielić – pisze Ewa.

Farna podkreśla, że propozycje „zarabiania na dziecku” przyjmuje sporadycznie:

98% ofert nie dojdzie do skutku a te które realizuję, stoją na porzadnym gruncie mojej pewności i wiary, że nie wciskam swoim fanom kitu i nie szastam ich zaufaniem.🙏🏼 Że są to rzeczy przetestowane przeze mnie i z reką na sercu je polecam.👌🏼 Z drugiej strony, zarabiam przecież po to, by móc sobie pozwolić te rzeczy po cichu kupić… – pisze piosenkarka.

Tym razem Farna zdecydowała się zareklamować firmę, ale pod pewnym warunkiem. Firma zadeklarowała, że przekaże reklamowaną przez Ewę wyprawkę środkowi Preadopcyjnemu:

Ich prześliczna wyprawka pełna potrzebnych rzeczy zostanie przekazana do Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego, gdzie dbają o noworodki w kryzysowych sytuacjach, kiedy są pozbawieni tymczasowo lub trwale opieki rodziców… Nawet komercyjny post, moąe zrobić trochę dobra – podreśla Ewa Farna.

Ewa Farna pokazała urocze zdjęcie z mężem i 3-tygodniowym synkiem

A potem, już w komentarzu, Ewa prosi swoich fanów, by – jeśli jej obserwatorzy znają osobę w potrzebie – wskazali taką do której mogłoby jeszcze trafić ładne łóżeczko.

Jak podchodzicie do reklam zamieszczanych przez celebrytów i gwiazdy na ich profilach? Sugerujecie się ich opiniami i promocją, którą robią różnym markom?

View this post on Instagram

Od momentu ujawnienia ciazy zsypaly sie propozycje na promowanie przeroznych produktow dla dzieci, cyckonoszy do karmienia czy ubran dla kobiet w ciazy🤰🏻. Jestem bardzo wdzieczna za kazda propozycje, bo to mile i tez swiadczy o tym, ze mamy razem tutaj z fanami fajny kontakt 😊. Dlugo zastanawialam sie nad slynnym tematem “zarabiania na dziecku”, bo miedzy tym a byciem nadal autentyczna jako mama tez w social mediach jest cienka granica😰. Nie da sie sciemniac, ze w moim zyciu nic sie nie wydarzylo, realia sa wlasnie takie, ze teraz graja prym pieluchy, zabawki i co dwa tygodnie nowe ubranka (dla siebie tak czesto nowych ciuchow nie kupowalam!🤔😵😃), a skoro czegos uzywasz z zadowoleniem codziennie, szkoda sie tym nie podzielic. 98% ofert nie dojdzie do skutku a te ktore realizuje, stoja na porzadnym gruncie mojej pewnosci i wiary, ze nie wciskam swoim fanom kitu i nie szastam ich zaufaniem.🙏🏼 Ze sa to rzeczy przetestowane przeze mnie i z reka na sercu je polecam.👌🏼 Z drugiej strony, zarabiam przeciez po to, by moc sobie pozwolic te rzeczy po cichu kupic… Skoro wiec wyjatkowo wspolpraca w dzieciecym temacie, warunek byl jeszcze jeden. Wykorzystajmy madrze wartosc tego posta☺️😉‼️ … niech on tez POMOZE👍🤩! bo sa tacy, co potrzebuja a kupic sobie nie moga. Centrum wyprawkowe @muppetshop bylo moim pierwszym punktem stycznym z swiatem, ktory mnie czeka i pomogli wybrac rzeczy, ktore beda mi jako mamie potrzebne. Nie tylko dla jakosciowych produktow, ale tez dla wlasnie tego konceptualnego podejscia wybralam ich. 😍 Ich przesliczna wyprawka pelna potrzebnych rzeczy zostanie przekazana do Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego, gdzie dbaja o noworodki w kryzysowych sytuacjach, kiedy sa pozbawieni tymczasowo lub trwale opieki rodzicow… Nawet komercyjny post, moze zrobic troche dobra.🙂 Jezeli spodobal Ci sie ten pomysl, zostaw lajka jakozto BRAWO dla Muppeta za wielkie serducho👏🤝. Btw. Jezeli jestes mama, na stories znajdzies konkretniej co na serio fajnie u nich wybrac- przetestowane osobiscie na przestrzeni miesiecy👌🏼😆. P.S. W KOMENTARZU! #interwencyjnyośrodekpreadopcyjny #muppetshop #jedenpost #wieledobra

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA