W najbliższym czasie możemy zapomnieć o festiwalach i wszelkich koncertach z tłumami ludzi. Przez pandemię koronawirusa wszelkie masowe imprezy prawdopodobnie będzie można organizować od jesieni przyszłego roku.

Ewa Farna na NIEPUBLIKOWANYM wcześniej zdjęciu z czasów ciąży

Ewa Farna zagrała dla emerytów

Artyści nie zapominają o swoich fanach i nie każą im czekać tak długo. Wielu muzyków organizuje koncerty online, które w obecnej sytuacji cieszą się dużą popularnością. Ewa Farna poszła o krok dalej. Też zagrała koncert, ale nie z własnego domu. Wraz ze swoim zespołem zagrała i zaśpiewała dla emerytów.

Wzięłam udział w fantastycznym projekcie „Pod oknami” – zagraliśmy emerytom po kilka piosenek w paru miastach, z bezpiecznym dystansem, bo pod oknami. Rozdaliśmy też kwiaty, filtry do masek, stare filmy na DVD. Chcieliśmy im przekazać, że o nich myślimy, że nie są nam obojętni, wysłaliśmy im trochę radości i uśmiechu. Po 4 tygodniach wyszlam z domu, śpiewałam – dziękuję! – napisała.

View this post on Instagram

🇨🇿 (nizej tez po 🇵🇱) Vcera jsme s nadhernym projektem #podokny zahrali pred nekolika domovy senioru. 👩‍🦳 👨🏻‍🦳Krome radosti skrze hudbu jsme rozdali i kvetiny, filtry do rousek, taky audiobooky a stare filmy na DVD💿. Z bezpecne vzdalenosti jsme tak dali najevo seniorum, ze na ne myslime, ze nam na nich zalezi a poslali jim trochu nadeje a usmevu🥰. Myslim, ze je to dneska dulezite.🙏🏼 Nasi nejdrazsi nejstarsi spoluobcane, vazime si Vas a dekujeme, byli jste uchvatne publikum!❤️❤️ . dekuju uzasnemu organizacnimu teamu jedineho jarniho turne😅 #shudboujsmespolu @ceny_andel @luclucka @holdenmartyn @matyasvorda @z.uz.dost fot @frantisekortmann @alsiik ——————————————————————- 🇵🇱 Wzielam udzial w fantastycznym projekcie Pod oknami👩‍🦳👨🏻‍🦳- zagralismy emerytom po kilka piosenek w paru miastach, z bezpiecznym dystansem, bo pod oknami☺️. Rozdalismy tez kwiaty, filtry do masek, stare filmy na DVD💿 Chcielismy im przekazac, ze o nich myslimy, ze nie sa nam obojetni, wyslalismy im troche radosci i usmiechu🥰. Po 4 tygodniach wyszlam z domu, spiewalam- dziekuje!🙏🏼

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

ZOBACZ TEŻ:

Ewa Farna nie traci czasu na ZAMARTWIANIE. Tak spędza czas podczas kwarantanny

Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem. Chłopiec urósł, a ona wygląda pięknie!

Ewa Farna PIERWSZY raz tak szczerze o swoim macierzyństwie: Byłam pełna obaw

 

Ewa Farna na ściance

Ewa Farna/fot. AKPA

Ewa Farna na scenie

Ewa Farna/fot. AKPA

Ewa Farna na ściance

Ewa Farna/fot. AKPA

Ewa Farna na scenie

Ewa Farna/fot. AKPA