Ewa Farna urodziła SYNA! Pokazała zdjęcie i zdradziła imię

Ewa Farna (25 l.) kilka miesięcy temu podzieliła się z fanami piosenką i teledyskiem, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że jest w ciąży. Synek pojawił się na świecie – to pierwsze dziecko wokalistki i jej męża Martina Chobota.

Ewa Farna promienieje w ciąży! Pochwaliła się uroczym zdjęciem ze swoją mamą

Ewa Farna urodziła syna – zdradziła jego imię

Ewa napisała na Instagramie:

Artuś. Parę dni temu stałam się mamą.
Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi.
#mama #artur #babyboy

 
Ewa Farna w ciąży
scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
 
8 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

działa na mnie najlepiej suplement figurena. Zrzuciłam wagę po 3 miesiącach, całość która nagromadziłam podczas ciąży. Nie mam powrotu wagi, żadnych skutków ubocznych. Polecam figurena każdej która podchodzi do kuracji wspartej suplementem.

nie podoba mi sie to imie ale wreszcie ktos dal normalnie brzmiace imie w kazdym jezyku lacznie z polskim…..a nie jakies tam liam…chris i inne …. i juz zazdroszcze temu dziecku wlosow… zebralo po ojcu i po matce to bedzie mialo bujna czupryne ze hej….

Jeśli nie będzie wymawiał “r” to będzie Ajtuj. Ważne żeby zdrowy. Gratulacje, pierwsze dni z maluszkiem to piękny czas.

Artur,bardzo piękne imię

Chociaż jedna dała dziecku normalne imię