Ewa Farna (27 l.) w połowie 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Piosenkarka nie poszła tropem koleżanek z show-biznesu i nie dokumentowała ciąży a także pierwszych chwil dziecka. Farna opublikowała na Insta Story urocze nagranie Artura. To bardzo rzadki widok na jej profilu.

Ewa Farna pokazała zdjęcie z filtrem i bez niego. „Los instagramos & los realios”

Ewa Farna pokazała syna

Ewa Farna raczej nie afiszuje się swoim życiem prywatnym i trzyma je z dala od blasku fleszy. Nieczęsto pokazuje synka w mediach społecznościowych. Postanowiła zrobić niespodziankę fanom i opublikowała nagranie z Arturem. Chłopiec ma już prawie dwa lata.

Ewa Farna pokazała zdjęcie z czasów ciąży. „To już ponad rok temu..”

W czasie pandemii koronawirusa wokalistka skupia się na macierzyństwie i może więcej czasu spędzić z dzieckiem. Szczerze przyznała, że najczęściej zmienia pieluchy i chodzi bez makijażu. Wrzuciła nagranie Artura, który jeździł na rowerze. Chłopiec chętnie rozmawiał z mamą po czesku.

Moje pierwsze koła – napisała wokalistka.

Ewa Farna spędza czas z synkiem.

Ewa Farna spędza czas z synkiem. Fot.Instagram/ewa_farna93.

Wokalistka chroni prywatność bliskich i nie pokazuje twarzy synka. Niewiele szczegółów z jej życia prywatnego przedostaje się do mediów, chociaż od czasu do czasu publikuje na Instagramie zdjęcia z Arturem, to nigdy w taki sposób, by było widać jego twarz.

Udało się jej również utrzymać w tajemnicy swój ślub z Martinem Chobotem. Para pobrała się w 2017 roku a fani o zmianie statusu związku dowiedzieli się dowiedzieli się kilka dni po fakcie, kiedy Farna poinformowała o tym na Instagramie.

Maluch rośnie jak na drożdżach.

Kto wie, być może w przyszłości Ewa zdecyduje się pokazać jego wizerunek.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ewa Farna w zupełnie innej odsłonie. Tak wygląda w BLOND włosach!

Ewa Farna przeszła metamorfozę. Teraz została zapytana o TRENINGI

Ewa Farna pokazała SYNKA!

Ewa Farna pokazała się z filtrem na twarzy.

Ewa Farna, fot. Instagram/ewa_farna93.

Ewa Farna w tiulowej kreacji.

Ewa Farna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA.

Ewa Farna na ściance.

Ewa Farna na ściance, fot. AKPA.