Ewa Farna (26 l.) jest siedem miesięcy po porodzie. Gwiazda dała sobie czas na odpoczynek od show-biznesu, by zająć się noworodkiem, jednak już powróciła do pracy. Wokalistka jakiś czas temu wypuściła do sieci najnowszy kawałek, który powstał we współpracy z raperem – Smolastym.

Ewa Farna pokazała zdjęcie z synkiem. Chłopiec urósł, a ona wygląda pięknie!

Ewa Farna nie może spać przez małego Artura?

Ewa Farna w czerwcu urodziła pierwsze dziecko – syna Artura. Od tego czasu życie polskiej artystki wywróciło się do góry nogami. Ewa jako młoda mama doskonale radzi sobie z łączeniem obowiązków zawodowych z wychowywaniem dziecka. Widać, że jest niesamowicie dumna z synka. Często udostępnia zdjęcia na swoim Instagramie, gdzie pokazuje jak wyrasta chłopczyk. Farna fotografie z synem kadruje w taki sposób, by nie było widać wizerunku dziecka. Zazwyczaj pokazuje Artura, gdy jest odwrócony – tak, by nie uchwycić jego twarzy.

Jest to to zrozumiały zbieg. Ewa stara się chronić dziecko a przy okazji swoje życie prywatne. Polska wokalistka należy do skrytych osób. Mając tak zawód, chce zachować pewne sprawy jedynie dla siebie i najbliższych.

Piosenkarka na najnowszym zdjęciu pokazała synka w śpiochach, które było prezentem od fanów. Na plecach widnieje wielki napis – Nowy w Ekipie – Chłopczyk rośnie jak na drożdżach, co szybko zauważyli fani piosenkarki.

Ewa podpisała zdjęcie Artura słowami piosenki, którą nagrała w duecie ze Smolastym. Wyjawiła również, że przez miłość do synka nie może spać spokojnie.

Jesteś jak pełnia, bo nie dajesz śnic. Kto dla Was jest pełnią? Przez miłość do kogo nie możecie spokojnie spać? – dopytywała obserwatorów wokalistka

Syn Ewy farnej – Artur na Instagramie:

Ewa Farna&Smolasty – „Pełnia”

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ewa Farna PIERWSZY raz tak szczerze o swoim macierzyństwie: Byłam pełna obaw

Ewa Farna o zarabianiu na dziecku: Sypały się propozycje promowania cyckonoszy do karmienia

Ewa Farna w złotej mini na scenie 3 miesiące po urodzeniu syna (ZDJĘCIA)

Ewa Farna

scena z: Ewa Farna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Farna

scena z: Ewa Farna, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Farna

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA