Ewa Kasprzyk (59 l.) jest jedną z bardziej uroczych gwiazd polskiego show-biznesu. Można powiedzieć, że styl bycia aktorki jest iście hollywoodzki. Kasprzyk czerpie z życia pasjami, prowadzi aktywny tryb życia i ciągle ma w głowie nowe plany i pomysły. W poniedziałek o swoim sposobie na życie aktorka opowiada w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie Demakijaż.

Zobacz: Ewa Kasprzyk z młodszym przyjacielem (FOTO)

Ewa Kasprzyk jako dziecko marzyła o tym, by zostać… kelnerką. Dlaczego? Po prostu była zafascynowana restauracją, którą prowadziła jej mama. Na szczęście tata i jej babcia zachęcili ją do aktorstwa.

W Tańcu z gwiazdami aktorka dostała ksywkę Shakira z powodu jej gorącego temperamentu. Ewa prowadzi bardzo aktywny tryb życia – trenuje kick boxing, pływa, biega, a teraz marzy o lataniu samolotem typu ultralight.

O swoim związku Ewa Kasprzyk mówi tak:

– Mój mąż jest moim przyjacielem, żyjemy na dwa domy pod tym względem mamy otwarty związek ale dożywotni.

Zobacz: Facet: starszy czy młodszy?

Na sugestię Krzysztofa Ibisza:

– W prasie pojawiają się jakieś informacje o Twoich romansach z młodymi mężczyznami…

…aktorka odpowiada:

– Tak ale to są bzdury, ja lubię młodych mężczyzn, lepsi są od starych, ale ja nie wchodzę z nimi w jakieś stałe związki.

Ewa w programie Demakijaż powie więcej o mężczyznach w jej życiu, opowie także mężu i córce, z którą teraz nadrabia stracony czas, który poświęciła aktorstwu, kiedy jej córka była mała. Gwiazda po raz pierwszy zdradzi również, że pod koniec 2015 roku wykryto u niej guza i musiała się poddać natychmiastowej operacji na kilka dni przed premierą w teatrze.

Zobacz: Ewa Kasprzyk zachęca do uprawiania seksu

Ewa Kasprzyk: Lubię młodych mężczyzn

Ewa Kasprzyk: Lubię młodych mężczyzn

Ewa Kasprzyk: Lubię młodych mężczyzn

Ewa Kasprzyk: Lubię młodych mężczyzn

Ewa Kasprzyk: Lubię młodych mężczyzn

Ewa Kasprzyk: Lubię młodych mężczyzn