Na zakończenie okresu ślubnego przy ołtarzu stanęła Ewa Wachowicz oraz jej wieloletni partner Sławomir Kowalewski. 2 września para wyprawiła niezwykle bajkowy ślub.

Ewa Wachowicz w BIKINI – Miss Polonia 1992 wciąż w świetnej formie

Ewa Wachowicz pokazała piękne zdjęcia ze ślubu

Ewie Wachowicz udało się utrzymać wszystko w tajemnicy do ostatniego dnia. O ich ślubie wiedzieli tylko najbliżsi, którzy nikomu się nie wygadali.

Dziś prezenterka potwierdziła oficjalnie, że stanęła na ślubnym kobiercu ze swoim wieloletnim partnerem, dziennikarzem Sławomirem Kowalewskim.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień🤍🤍 Ewa Wachowicz i Sławomir Sulima Kowalewski. Więcej niż wymarzonym uczyniła nam ten dzień moja przyjaciółka Anna Baranowska, która wszystko perfekcyjnie zorganizowała – napisała gwiazda. 

Ewa Wachowicz o pomyłce Anny Lewandowskiej: „Nawet wielki popełnia błąd”

Wachowicz opublikowała kilka zdjęć ze ślubnej sesji. Widzimy, że suknia bardzo spodobała się internautom. Postawiła na klasykę, którą zaprojektował duet z krakowskiego atelier Fulara&Żywczyk. Największe wrażenie robił długi tren i welon, a upięcie włosów idealnie współgrało ze stylem kreacji. Z kolei zamiast bukietu kwiatów miała białą dalię na nadgarstku.

Ewa Wachowicz nie dzieli się przesadnie swoim życiem prywatnym. Dopiero w 2019 roku podczas premiery serialu TVP „Miasto skarbów” w Krakowie pojawiła się po raz pierwszy u boku nowego partnera.

Ewa Wachowicz pozuje z PYTONEM. Fani: „To GŁUPIE”

To drugie jej małżeństwo. Pierwszy raz wyszła za mąż za dziennikarza „Gazety Krakowskiej”, korespondenta wojennego Przemysława Osuchowskiego w 1996 roku w polskiej ambasadzie w Pretorii. Doczekali się córki Aleksandry.

Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Ewa Wachowicz w czerwonym garniturze

Ewa Wachowicz w czerwonym garniturze, fot. Podlewski/ AKPA

Ewa Wachowicz Fot. Kurnikowski/AKPA