Pierwsi uczestnicy programu „Warsaw Shore” wkraczają na całkiem inny poziom życia: Stifler zajął się biznesami, Paweł Gola prowadzi Fame MMA, Mała Ania spodziewa się dziecka, a wczoraj wyszło na jaw, że Ewelona się zaręczyła.

Ewelina Kubiak się zaręczyła

Ewelona przeszła operację NOSA. Pokazała zdjęcia PRZED i PO

Ewelina Kubiak ostatnio często o sobie przypominała za sprawą kontrowersyjnych operacji plastycznych. Zdecydowała się między innymi na lifting piersi w Katowicach  i operacje nosa w Turcji.

Uczestniczka „WH” zaczęła spotykać z kolegą z programu, Arnoldem Jabłońskim w październiku ubiegłego roku. Widać było, że Ewelina mocno się zakochała: razem założyli kanał na YouTubie i razem poddali się operacji plastycznej w Turcji. W maju okazało się, że para się rozstała: „Przykro mi to stwierdzać, ale zdecydowaliśmy się na kolejną, dłuższą przerwę… Nadal nie wiadomo czy nasz związek przetrwa… Dlatego nie chce mówić, że jesteśmy, czy też nie jesteśmy razem.  – napisała Ewelina na Instagramie.

Para jakiś czas temu dała sobie drugą szansę. Wygląda na to, że wrócili do siebie z podwojoną siłą. Wczoraj na profilu facebookowym Arnolda pojawił się post, że zaręczył się z Eweliną Kubiak – oznaczył jej prywatny profil. Na razie celebrytka nie ogłosiła zaręczyn na swoich profilach społecznościowych.  Jak można się domyślać, świętowała do białego rana.

Ewelona w klapkach i futerku chwali się nowym chłopakiem na tzw. „ustawce” (ZDJĘCIA)

Fot. Facebook/Arnold Jabłoński

Fot. Instagram/Ewel0na

Fot. Instagram/Ewel0na