Kiedy Ryszardowi Kaliszowi (58 l.) urodził się syn, dumny tata opowiadał chętnie w mediach o byciu ojcem. Ignacy był jego oczkiem w głowie.

Pięć minut po urodzeniu Ignacego spojrzałem mu w oczy. Miałem świadomość, że oto przyszła na świat najbliższa mi osoba i jest właśnie na moich rękach – mówił polityk w Vivie!

Ignacy urodził się, kiedy jestem osobą spełnioną pod prawie każdym względem, a jest moim pierworodnym synem. I tak moje życie bardzo się zmieniło. Każdą wolną chwilę poświęcam Ignacemu. Niezależnie od tego, jak to się wydaje nieprawdopodobne, mam już z nim w tej chwili komunikację mentalną. Bardzo dużo z nim rozmawiam, i to nie zdrobnieniami, tylko normalnie. Poważnie mu mówię, że jedziemy do lekarza i proszę go, żeby był spokojny. Dlatego jak ostatnio miał robione USG, nawet nie zapłakał. A kiedy trzymałem jego główkę i on patrzył na mnie, miałem wrażenie, jakby tymi oczami mówił: „Tak, tato, słucham się, jestem dzielny” – opowiadał Kalisz.

Jeśli prawdą okażą się informacje podane przez Fakt, wkrótce Ignacy może mieć brata lub siostrę.

Choć Kalisz nie jest już z mamą swego pierworodnego syna, według informatorów polityk znów spodziewa się dziecka – tym razem z nową partnerką, panią prawnik Dominiką (29 l.)

Tabloid zastanawia się, czy Kalisz nie wykorzysta narodzin dziecka w kampanii prezydenckiej – oba te wydarzenia mogą zbiec się w czasie.

My polityką się nie interesujemy, ale dziećmi polityków – owszem. Dlatego trzymamy kciuki za powodzenie akcji.

Fakt: Ryszard Kalisz znów zostanie ojcem

Fakt: Ryszard Kalisz znów zostanie ojcem

Fakt: Ryszard Kalisz znów zostanie ojcem