FAME MMA 8 odbędzie się już w sobotę. Galę będzie można zobaczyć jedynie w systemie PPV o godzinie 20.00.  Od początku gala przyciągała ogromną ilość widzów, głównie dzieci i młodzież. Dostęp do gali można wykupić za 19,99 zł i zapewnia transmisję w jakości HQ albo wersja premium, czyli transmisja dostępna jeszcze przez siedem dni.

FAME MMA 8

FAME MMA 5: Podano nowe gwiazdy, które zawalczą w oktagonie! Szykuje się emocjonująca walka

Główną walką wieczoru będzie walka Najman – Kasjo. Obydwoje są w dużym konflikcie, podczas konferencji wyzywają się i awanturują. Don Kasjo”  podgrzał emocje jeszcze bardziej, kiedy powiedział w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim, że podczas gali Fame MMA 5 Najman miał romans z Moniką Godlewską – walczyła z Martą Linkiewicz.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Natomiast dużą popularnością cieszy się też debiutancka walka Marcina Dubiela i Kacpra Błońskiego – obydwoje byli w projekcie DOM X. Teraz mają do siebie wiele żalu i pretensji po nieudanym projekcie. Uważają, że nie mogli na siebie liczyć w trudnych sytuacjach. Można zauważyć, że większość internautów popiera Marcina Dubiela. Z kolei Kacper słabo i niekorzystnie wypada podczas konferencji. Polecamy zobaczyć ich konferencję na YouTubie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez FAME MMA (@famemmatv)

Zawalczy aż dwóch uczestników „Love Island„: Maciej „Szewcu” Szewczyk był w pierwszym sezonie i związał się z Oliwią Miskiewicz – związek zakończyli burzliwie, po tym, jak Maciej stwierdził, że Oliwia ma sponsora oraz Paweł Tyburski również z pierwszego sezonu programu, w którym wziął udział z bratem bliźniakiem – do dzisiaj jest z uczestniczką „Love Island”, Moniką Kozakiewicz.

Przemysław Saleta o Fame MMA, Marcie Linkiewicz i Popku: „Nie do końca uważam to za sport”

Poza tym w oktagonie zmierzą się:

  • SOBOTA i FILIPEK
  • TYBORI i ARAB
  • SZELI i BESTIA
  • ZUSJE i DAGMARA
  • MORTALCIO i HEJTER
  • PAJĄK i ALANIK
  • GAMOU i SZEWCU

Fame MMA 6. Zobacz MOCNĄ zapowiedź walki Linkiewicz i Zusje – Marta nazywa siebie marką